Matiassen

John Deere 6170R czy New Holland T7.220 BluePower

Polecane posty

Jurmiczek    11

Seria 61xx to niewypał z opóżnionym zapłonem.Dużo chińszyzny,filtr się zapycha co kilkanaście min.w zapyleniu.Przy odpalaniu to szlak człowieka trafiabo strasznie długo kręci,w nowym są juz przecieki oleju.Nie chcę już pisać dalej bo same minusy.

Edytowano przez Jurmiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jaka seria?? bo 6xx to ani do JD nie pasuje ani do NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

jurmiczek jak masz pisac takie baje na temat ciagnikow to najlepiej nic nie pisz nowe seria jd jest tam samo dobra jak starsza ja mam rke i ponad 1000 mth i wszystko chodzi pieknie filtr sie nie zapycha i wogole nie wiem skad ta cala teoria o zapychaniu sie filtra ;/ a co do nh to tez jest dobra marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaIspina    24

Co do JD nie mogę się wypowiedzieć nie miałem z nimi styczności a co do NH to nie daleko mnie mieszka gościu co ma NH t7070 NH t7.270 i obydwa na AC blue power i nie narzeka.

Wujek ma NH t7.270 AC i też chwali sobie nie wiem czym kolega sie kierował mówiąc że co niebieskie to badziewie ? W moim regionie jedzie dużo NH nawet bym powiedział b.dużo i od nikogo nie słyszałem o nich złego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adro    0

Szwagier ma 6120 M przy 100 mtg. stanął na drodze komputer sterujący skrzynią unieruchomił ciągnik /serwis kazał wyłączyć silnik i uruchomic ponownie pomogło ujechał 200 metrów i znowu stop   i JAK TU MÓWIC DOBRZE O TEJ MARCE KTÓRA KIEDYŚ PRODUKOWAŁA  PORZĄDNE CIĄGNIKI !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez bialy1989
      Witam. Poszukuję kogoś kto podłączy mi antenę Star fire 3000 jako antenę wysyłającą sygnał rtk na moim budynku. Chodzi też o zrobienie wiązki zasilajacej. Temat jest pilny bo wiosna się zbliża a gość który miał to zrobić nie odbiera telefonu. Pokryje koszty dojazdu,miejscowość Kowalewo Pomorskie. Pozdrawiam
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj