Skocz do zawartości
yale

awaria mf ,tygodnik rolniczy

Polecane posty

o widzę mój rejon szkoda człowieka tyle pieniędzy za takie dziadostwo w takich przypadkach wolę te nasze poczciwe zetory i ursusy

mam prośbę skopiujesz ten artykuł tutaj bo mi nie chcę się otworzyć nie wiem czemu byłbym bardzo wdzięczny

Huberto89    34

Jak by to był polski sprzęt albo zetor to zaraz masa komentarzy by była że to badziew. Że lepiej jest dołożyć i kupić coś zachodniego. Prawda jest taka że każdy ciągnik może mieć jakąś wadę która wychodzi w użytkowaniu możliwe że i tym razem tak było. Trudno coś powiedzieć więcej czytając tylko ten artykuł a nie widząc sprzętu.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    591

Najpierw niech ktoś wogóle powie jakie to były usterki. W linku jest nie cały artykuł, to zaledwie mały fragmęcik na zdjęciu też nie wiele można przeczytać.

kravter    36

tam nic nie pisze :D dajcie caly artykul :D nikt nawet nie wie co on wzial na tego tura :D czekam na full artykul ;]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeron59
      Witam ostatnio w moim 3095 wyjełem jeden akulumator zeby go podładowac. po paru dniach odpaliłem ciagnik ale nie działa dynashift oraz nie palą sie kontrolki od przedniego napedu i wom .Prosze o pomoc
    • Przez PronarRafal
      Witam mam dość nie typowe pytanie dotyczące tylego górnego zaczepu . Wiem że dla nie których to pytanie nie powinno się tutaj znaleźć ale nie daje mi ono odporu . Czy w taki sposób zamocowany górny zaczep jak na foto w dolnym położeniu nie rozerwie tych listw ani nie uszkodzi czegoś ? z tego co widzę u siebie to zamocowany dolny zaczep na tej listwie usztywnia ją . Chciałem tak zrobić u siebie bo mam sipme z569 i mimo maksymalnego opuszczenia zaczepu na mocowaniu prasy to nadal się na nierównościach haczy podbieraczem .

• Przez Darwid123
      Witam posiadam kombajn deutz fahr 6040 hts i dzisiaj  niespodziewanie siadła mi sieczkarnia, porostu jak załączam maszyne  sieczkarnia nie reaguje, sprawdzaliśmy wszystkie  przewody są okej, paski tez okej,  na komputerze jedynie wyswietla się kontrolka za małe obroty sieczkarni ale ona wcale nie chodzi.  Ktos cos poradzi? 
    • Przez Panasonic1
      Witam

Jestem nowy na forum. I zwracam się do was z prośbą o pomoc. Mam Forda 8240 lub jak kto woli new hollanda 8240. Długo jeździłem bez sprawnej klimy. Teraz zdecydowałem się ją uruchomić ale jest jedno ale. Po nabiciu za żadne skarby nie włącza się sprężarka nawet z zmostkowanym czujnikiem ciśnienia na rurce koło sprężarki.. Po podaniu napięcia na elektromagnes sprężarka działa. Wydaje mi się że po drodze jest jakiś przekaźnik. Bo koło parownika jest jakiś modół ale z niego wychodzą tylko cienkie przewody jak by od sterowania a do sprężarki już dużo grubszy. I czy ktoś wie może gdzie go szukać, albo mógłby podesłać jakiś schemat instalacji który pomógłby mi wkońcu to uruchomić.
    • Przez 235Ferguson
      Witam,
      Pilnie potrzebna pomoc. Jaką polecacie uszczelkę pod głowicę do Masseya 235? Kolejny raz po 2 latach od naprawy "przedmuchło" mi uszczelkę. Zastanawiam się czy miedzianą czy jakąś inną? Proszę o rozsądne odpowiedzi. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam