Zaloguj się, aby obserwować  
Lukas2909

Gniazda Hydrauliki Ceres

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukas2909    4

Witam, w moim ciągniku po założeniu ładowacza czołowego zajęte są dwa gniazda hydrauliki, a zauważyłem, że przed gniazdami są takie trójniki, z jednej strony zaślepione korkiem co jest zaznaczone na zdjęciu, i teraz moje pytanie czy ma ktoś to rozwiązane w ten sposób..?, gdyż mój problem polega na tym, iż nie mogę znaleźć odpowiednich przejściówek, bo na tym trójniku jest calowy gwint, a końcówki przewodów mają metryczny, może ktoś już z tym walczył i pomoże, pozdrawiam.post-37440-0-15607800-1392760525_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Kolego jak nie możesz dostać przejściówek w swojej okolicy (nawet na zamówienie) to dorób kawałek węża i z jednej strony niech będzie gwint calowy a z drugiej metryczny i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

UNF – gwint calowy, zunifikowany, drobnozwojny kolanko tez może być tylko uważaj żeby ramiona podnośnika nie zaczepiały potem o przewody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel131
      można kupić jakąś przejściówke aby wyjście hydrauliczne z mf-a 3080 pasowało do polskich przyczep?
    • Przez grzesiekdzi
      Witam . Panowie mam problem z podnośnikiem. Nie podnosi mi zestawu uprawowo siewnego. Sam agregat bez siewnika podnosi na wolnych obrotach, natomiast z siewnikiem na hydropaku podnieść już nie da rady.. dodam iż ciężar ok 1,5t podnosi bez problemu(na wolnych obrotach), natomiast cieżar o okolo 300kg cięższy już nie da rady podnieść nawet na wysokich obrotach. Dodam że turem podnosilem cieżar ponad 1,5tony na wolnych i podnioslby jeszcze wiele wiecej. nie wiem gdzie szukać rozwiązania, moze jakiś wlasnie zawór cisnienieniowy ktory przepuszcza ciśnienie powyżej ustawionego? jest jakas regulacja ciśnienia na podnośniku? ile powinna wynosić wartość ciśnienia na pompie hydraulicznej bo zamierzam zmierzyć?

       

      Może ktoś zna temat i podzieli sie wiedzą.

       

       Ceres 355x John deree

       

       

      Dziękuje za pomoc z góry, czas siewu a maszyna nie sprawna;/

       

      Pozdrawiam
       
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .
       
      Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .
       
      Z góry dziękuję
    • Przez WOJTEK9207
      Mam problem z licznikiem motogodzin w renault ceres 85x, sam z siebie mi się kasuje, wcześniej to ca jakieś 150-200 mth a teraz to już nawet co 5 i mniej. Trochę mnie to denerwuje  bo na nic się mają moje zapiski przy ilu mth zmieniałem oliwe itp. dajcie znać jak ktoś coś wie, z góry dzieki 
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Od roku czasu borykam się z problemem w mojej Reni. Dokładnie chodzi o hamulce. Podczas wciskania pedału do końca (bardzo mocno) to ciągnik słabo hamuje i słychać delikatny zgrzyt. Jeśli wcisne 2-3 razy hamulec dopiero robi sie twardy i można go wcisnąć do połowy. Bardzo byłbym wdzięczny o porady z waszej strony. Dodam że ciągnik sprowadzony z Francji
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj