Polecane posty

Szarmancki    1

post-109427-0-19772300-1392757665_thumb.jpg

Na pierwszym zdj jest pokazany czujnik jest on caly plastikowy nie wiem do czego sluzy !!

post-109427-0-57450700-1392757688_thumb.jpg

Na drugim jest cos obok skrzyni z dwoma zaworami ni wiem do czego to !

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym zdjęciu wydaje mi się że w tym miejscu jest czujnik ciśnienia oleju skrzyni biegów albo podciśnienia... drugie zdjęcie pokazuje elektrozawory sterujące podnośnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to czujnik predkosci obrotowej skrzyni biegow .A to drugie to elektrozawory jak kolega wyzej pisal odpowiadajaca za podnosnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarmancki    1

mam problem z hamulcami odpowietrzalem i jeden dziala ale drugi nie jak nacisne dwa na raz to oba nie dzialaja tak jak by cisnienie przechodzilo z jennego do drugiego c powiecie co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

przy takim stanie czujnika zajrzyj pod prawy schodek do komputera jeśli wałek chodzi to gwarantuję zę masz wszystko na krótko zrobione


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez sosek xu li
      Witam Posiadam skrzynie 16+16 z rewersem mechanicznym i mam jedno pytanko. Gdy przełączam kierunek jazdy i pojazd się toczy to mi zgrzyta gdy sie zatrzymam to jest OK czy to jest normalne?
    • Przez tomekxwz
      witam posiadam mf 3125 datatronic.mam komputer na prawym słupku kabiny który ma 3 przyciski i pokrętło, działa w nim aby podświetlanie i nic więcej, a powinien pokazywać spalanie itp.proszę o pomoc
    • Przez tomekxwz
      mam mf 3125 przy pracy w polu gdy sie rozgrzeje ślizga mi się sprzęgło(sprawdzam to tak iz probuje go zadusić na hamulcu). gdy jest zimny zaduszę go bez problemu. były robione tarczki od półbiegu i tarcz sprzęgłowa była wymieniana
    • Przez tomekxwz
      witam panowie!!! mianowicie mam taki problem dzisiaj po umyciu fergusona chciałem go odpalić ale nie można... słychać tylko zaskakiwanie elektromagnesu a rozrusznik ani drgnie.proszę o pilną pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj