lismen

silnik do john deere 952

Polecane posty

lismen    0

Witam potrzebuje pilnie pomocy, gdyż szukam silnik do kombajnu zbożowego john deere 952 , silnik 4-cylindrowy turbo,bo w tym co mam to wyszła korba bokiem . Niewiecie kto może mieć taki silnik bo niemoge go nigdzie znaleść. Zgóry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

Koniecpol Stary woj. Sląskie Pytaj o Łukasza ten koleś rozbiera claasy ale john deery też jak pomogłem daj strzałkę w góre


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez01    1

Przyjacielu faktycznie cięzko z takim silnikiem miałem chwile to se przegladałem strony w necie ale chyba pozostaje ci pojezdzic troche po szrotach i handlarzach cześciami . Tylko prosze nie próbuj robic takich przeróbek jak wsadzenie silnika od bizona jak niektórzy pseudospecjaliści proponuja bo to smieszne .Te silniki montowane były w modelach 945-952-1052 takze jest szansa ze sie taki znajdzie moze akurat teraz takiego w necie nie ma ale warto poczekac jak se kombajn psóc przeróbkami . warto by też zajrzeć do jakiegos dobrego warsztatu co naprawiają silniki od maszyn rolniczych może cos doradzą moze jakiś blok od silnika z ciągnika by pasował bo duzo jest silnikow o pojemnosci 4239 jak twój kombajn tylko ze są bez turbo . Jezeli specjalista by powiedział ze blok sa tesame to nie widze problemu zeby przełozyć podzespoły ewentualnie kupic nowy korbowód który uległ zniszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

W Modliborzycach województwo Lubelskie tam sprowadzają kombajny i rozbierają na części jest ich bardzo dużo więc może i do Twojego kombajnu będą mieli silnik. Proponuję ci poszukać numeru na internecie i zadzwonić.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Kup od bizona Andorie wytrzymały i mocny kilka przeróbek i po problemie ;)

kolego a jak Ty myślisz wsadzić z bizona silnik do JD chyba nie znasz budowy JD że takie głupoty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

kombajn IHC 431 oryginalnie na perkinsie 4 garowym od jakis 6 lat lata na SW 400 :) . Jak sie troche pomodzi wszystko sie da. A co do silnika to Izdebki wąsy woj. mazowieckie. jest tam tego multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Witam potrzebuje pilnie pomocy, gdyż szukam silnik do kombajnu zbożowego john deere 952 , silnik 4-cylindrowy turbo,bo w tym co mam to wyszła korba bokiem . Niewiecie kto może mieć taki silnik bo niemoge go nigdzie znaleść. Zgóry dziękuje .

po jasną cholerę zakładasz trzy takie same tematy ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lismen    0

mozna załozyc silnik zwykły 4 od jd czy bedzie pasowac turbina jakie przeróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Zwykły silnik nie jest przystosowany do turbo

Z turbo ma wzmocnioną głowicę korbowody tłoki itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

Dobrze będzie, nawet lepiej bo szybciej będziesz jeździł ( będzie wydajniejszy)


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Ja mam JD 955 A1 i sinik szustkę heder 4,80 m i niepowiedzałbym jak to jest z tą wydajnpścią pujdzesz szypciej to zgubisz bo nie da przerobić

Każdy kombajn ma swoją przepustowoś w T na godzinę i tego nie da się przeskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lismen    0

z 4 na 6 duzo przerubek jest z sankami

Edytowano przez lismen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

wszystko mozna tylko zapewne do johna koszt bedzie delikatnie mowiac duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lismen    0

mam 4 t tylko blok i miska bokiem wyszła

 

mam 4 t tylko blok i miska bokiem wyszła potrzebny drugi silnik najlepiej jd 4t

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez klakiergsi
      Witam.chciałbym opisać mój problem z zetorem proxima 90 2014 rok. A mianowicie po pięciu latach użytkowania i 1500mtg remont silnika.pierwszą objawą był dziwny gwizd silnika i to nie Turbo ale okazało się że wałki wyważające silnik.przy okazji wymienili pierścienie na tłokach bo troszkę dmuchał odmą no i sprzęgło bo ciężko się zmieniało biegi.czyli ciągnik rozebranyna dwie części....co wy o tym myślicie...? Z czego i jak oni robią te ciągniki!dodam że zetor pracował z turem i nie wykonywał ciężko prac i był ciągnikiem pomocniczym w gospodarstwie.
       
       
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj