Polecane posty

wasil10    0

Witam... mam pytanie... czy mógł by mi ktoś przedstawić schemat podłączenia stacyjki nowego typu w Belarusie? czyli co konkretnie do jakiego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasil10    0

dzięki seweryn. ale nie mogę dojść do tego... może mi p[owiecie pod które symbole co podłączyć. chodzi mi o zasilanie i zapłon i start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Z tego co widzę to tam idzie 5 przewodów.

Z-zielony od zacisku K3 idzie do bezpiecznika pierwszego z prawej.

K-czerwony od zacisku CT do włącznika świecy płomieniowej L

K-czerwony od zacisku CT do przekaźnika rozrusznika zacisk 85

R-różowy od zacisku nie wiem na pewno jest tam P do kostki wiązki dachu a tam ewentualnego radia jeśli jest.

C-czarny od zacisku AM do kostki bezpieczników głównych alternatora i świecy płomieniowej a po drodze wpięcie do amperomierza.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasil10    0

a możesz mi powiedzieć który numer ze schematu to stacyjka? :D a także rozrusznik :)

 

i czy w ogóle ma ktoś opis tego schematu? czyli oznaczenie cyfr

post-59572-0-66208900-1393063732_thumb.jpg

Edytowano przez wasil10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Przecież w linku który ci podałem jest schemat, jego opis i opis skrzynki bezpieczników.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grodzioman    1
Dnia 24.02.2014 o 19:29, wasil10 napisał:

już zauważyłem;) dzięki:)

Mam prośbę, czy mógłbyś mi powiedzieć kolorami opisać bądź zrobić zdjęcie jak masz podłączone kable do stacyjki? Przy demontażu wypadła mi stacyjka i odłączyły sie kable i nie mogę sie połapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , szukam mechanika od silnika d243 Pronar Mtz Belarus , ciągnik to Pronar 82 SA ale silniki mają jednakowe jak inne pochodne modele ... Jeśli ktoś miałby namiary na mechanika to bardzo byłbym wdzięczny . Województwo Śląskie .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj