Zaloguj się, aby obserwować  
pablo21

7045 czy 7211

Polecane posty

pablo21    29

Który ciągnik lepiej wybrać? ja wolałbym coś 4x4 ale 7245 jest dla mnie za drogie a 7045 ma troche słobo hydraulike do swojej mocy. Jak jest z komfortem w 7045 porównując do 7211?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

prawie to samo tylko 7011 ma dzielona tylna szybe a 7211 ma pelna i to jest lepsze rozwiazanie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Komfort to to samo co 7211-a hydraulike można wzmocnić sobie i bedzie dobrze-ja bym brał bez gadania 7045.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Zetora 7245 znalazłbyś już za około 35tys...ja bym się zastanowił...a jak nie, no to bierz Zetora 7045... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

To jest kwestia rocznika i przede wszystkim stanu technicznego-bo mozesz miec dobrego 7045 z 1984r i 7211 w dobrym stanie z 1985 to jest rok różnicy a masz przedni napęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Tak jak napisał Tommy, ważne jest to w jakim stanie bierzesz traktor, no i przedni napęd, to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zetor 7045 od zetora 7211 parwie niczym sie nie różni tylko tą szybo i 7045 jest starszy i że ma 4x4 i to wszystko ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

70XX mają słabszą hydraulikę od 72XX ale można dołożyć siłownik i już bedzie wszystko git.Po za tym 70XX maja wolniejszą skrzynię ale nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no tez starsze modele 70xx maja inna maske od 72xx


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No i w 72xx są uchylane szyby w drzwiach a w 70xx nie <_< Ja również bym brał 7045 z przodkiem to z przodkiem no chyba, że do transportu to wygodniej będzie sie jechało 7211 na miękkim przodzie.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

No tak myślałem.Wracając do tematu to ciągnik centralnie do ciężkiej roboty to lepiej żeby miał przedni napęd.Bo jeśli do prac typu-kosiarka rotacyjna,prasa itp.to napęd nie potrzebny.Choć i tak wolałbym wybrać 7045 jak 7211.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale tak patrzec na zetora 7045 np z 1985 roku to ciagnik ma juz 23 lata i to juz nie malo


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Po pierwsze to 70XX produkowali do 1984r-rocznik się najmniej liczy najważniejszy jest stan techniczny-widziałem ciagniki co mają 10 lat i chyba ich żywot się skończy szybciej jak te co mają po 25lat <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

stare zetorki sa wytrzymale


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak Ci starczy $$$ to bierz 4x4. W polu nie ma porównania, ciągnik słucha się kierownicy <_<, więcej uciągnie, przejedzie przez każde błoto i zaspę( no prawie każdą <_< ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Zdecydowanie radzę brać 7045 a jakbyś miał możliwości to 7245 niż 7211, wiem z doświadczenia własnego i klientów(do niedawna zajmowaliśmy się naprawą Zetorów) jak dużo daje w tym modelu przedni napęd. Począwszy od możliwości podczepienia większych maszyn, po mniejsze zużycie paliwa.

Poza tym krąży taka nieoficjalna opinia że silniki w Zetorach 70XX są twardsze niż w 72XX(chociaż na te drugie też nie można narzekać) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

nie 7211/7245 sa dobre i trwale sprzeciki moj wujek ma od nowosci 7211 i nie narzeka


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj