Polecane posty

arturo69a    0

Witam, jestem tu nowy więc proszę o trochę wyrozumiałości mój problem polega na tym że kupiłem opryskiwacz holder IN250 2700l. 21m, z komputerem distron II;. Opryskiwacz jest wyposażony w niezależne lance sterowane przez elektrozawory poprzez sterownik którego niestety nie mam Holder ma lance składane z boku i jest on z 1996r. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje o takim opryskiwaczu o instrukcji obsługi albo o jakiś namiarach z częściami do holdera. Jakieś zdjęcia tego sterownika będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile zapłaciłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja sciagałem z zachodu to mi transport wyniósł 2900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

plus opryskiwacz 500 EUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo69a    0

No słuchaj ja nie narzekam na cenę tylko po prostu jestem zwykłym rolnikiem i chcę go używać u siebie w polu. I wiem że mogę wziąść sobie elektryka i zrobić sobie własne sterowanie ale zanim zacznę ingerować w jego konstrukcję wolał bym się dowiedzieć jak i na jakiej zasadzie ma on działać dlatego pytam się o jakieś dane i instrukcje itp, A ty kupiłeś w pełni sprawnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak tylko z peknietym zbiornikiem który sam zakleiłem koszt 100 zł po zaklejeniu zrobił już 200 ha i jest OK Ma hydraulikę lanc ale komputera nie ma pewnie taka cena

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo69a    0

No pewnie tak, ale jeszcze jedno pytanie nie wiesz gdzie można szukać części zamiennych do niego bo potrzebuję jeszcze parę rurek tych między dyszami bo mam 5 rozmrożonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek313    11

No pewnie tak, ale jeszcze jedno pytanie nie wiesz gdzie można szukać części zamiennych do niego bo potrzebuję jeszcze parę rurek tych między dyszami bo mam 5 rozmrożonych?

Ja kupuje czesci z internetu na chyba stronie agropomoc najlepiej wpisz w google holder czesci

Edytowano przez Janek313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marekbuli
      Witam. Nie działa sterowanie prędkością nagarniacza( kręci się stale tak samo). Na płycie sterującej są 4 diody informujące o błędach. Nie pali się żadna (błąd brak zasilania) jednak zasilanie jest na płycie. Wprost płyta  nie wydaje się uszkodzona. Ktoś możne spotkał się z tym problemem. W sumie skończy się pewno wezwaniem serwisu. Może ktoś to już przerabiał taki temat
    • Przez Kondzio55
      Mam problem z moim komputerem w prasie Br 6090 . Mianowicie,przy owijaniu siatką,gdy aparat już się podnosi to komputer postanawia się resetować czyli wylączy się i wlączy samoczynnie,ale sam już musze dokończyć podnoszenie aparatu aby  uciąć siatke.Siatka owija się caly czas nawet przy resetowaniu. Jest to troche uciązliwe bo trzeba czekać i podnieśc i w tym czasie troche siatki już wciągnie.Dzieje się tak co 15 bel ,czasami co 30 a czasem nawet co 5 bel.  Gdzie szukac przyczyny,komputer,gdzieś kable zwarcie,czujniki??
       
      Drugie pytanie czy da sie ustawić czas pikania od zakonczenia owiniecia siatką do dzwieku?? Owine bele i dopiero po 6 sekundach pika ze bela jest owinieta chociaż już dawno mam ją owinietą i po wyrzuceniu beli musze sam wylączyc sygnał.
    • Przez grzegorz19941
      Witam, niedawno kupiłem paszowóz strautmann verti mix 1050. Paszowóz posiada komputer tylko jest pewien problem- nie mam zielonego pojęcia jak nim się obsługiwać. Komputer to moba mc 1050. Jeżeli ktoś ma taki komputer prosiłbym o wytłumaczenie od czego poszczególne klawisze. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
    • Przez Angungi
      Witam
      Panowie, ostatnio oglądałem na szybko new hollanda TF. Chciałem się dowiedzieć, do czego służą przyciski podane na zdjęciach
      pierwszy raz oglądam tego typu nh, więc niektóre ikony są mi obce
      ponumerowane na zdjęciach
      1- przycisk na drugim Joysticku do czego?
      2- na jakiej zasadzie działa poziomowanie? samoczynnie? gdzie znajduje się poziomator?
      3, 4,5 ?
      6 od czego ta ikonka?
      7- zapala sie kontrolka po wciśnieciu, do czujnika zboza w zbiorniku?
      8,9,10 - które do szybkosci opuszczania/hederu, regulacji wysokosci od ziemi oraz ???
      ile czynnika do klimy może wchodzić?
      Bardzo byłbym wdzięczny, jeśli ktoś by pomógł opisać?
      dobrze jest jechać i wiedzieć co do czego służy
      pozdrawiam serdecznie




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj