Zaloguj się, aby obserwować  
pioj41

Nie działa wywrot w C 385

Polecane posty

pioj41    0

witam

nie działa mi wywrot w C 385

wałek i podnosnik dzilaja normalnie olej równiez jest

co może byc przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

może woda w oleju

Edytowano przez hero2513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

a podłączyłeś wtyczke do tego gniazda co zawsze kiprowało???


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy
       
      ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez misiu125cm
      Witam. Czy ktoś orientuje się czy przyczepy Autosan 616 wychodziły w wersjach z wywrotem, czy wyłącznie jako sztywne. Pozdrawiam.
    • Przez brutus44
      mam problem z hydrauliką zewnętrzną w c 330-mianowicie pompa hydrauliczna działa bardzo dobrze i praca np. przy wywrocie przyczepy przebiega bez zarzutu.Kłopot zaczyna się przy opuszczaniu przyczepy-opuszcza się bardzo powoli lub wcale-przy wysokich obrotach nie opuszcza się wcale a nawet minimalnie się podnosi.Myślałem,że to wina rozdzielacza(tego na błotniku) ale po wymianie na nowy jest tak samo.Gdy zgaszę silnik w ciągniku to tłok przyczepy opada szybko.
    • Przez MariuszMasey
      Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy da się dostawić pneumatykę do ciągnika Massey Ferguson 698t. Mój ciągnik pochodzi z Francji(chyba). Może ma ktoś ciągnik z oryginalnym systemem pneumatyki. Proszę o zdjęcia.
    • Przez pulek227
      Witam,
      W przyczepie d 47 podczas wywrotu do tylu delikatnie ja znosi na lewo.Co moze byc przyczyna?
      Kupilem ja niedawno i widac ze cos bylo poprawiane w tylnych uszach wywrotu. Rama wyglada na prosta rowno lezy skrzynia ladunkowa na ramie.
      Czy wspawanie kul do wowrotu pomoze? zeby spkojnie mozna bylo kiprowac pelna przyczepe zboze do tylu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj