Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Macase
      Witam. Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w ciągniku john deere 3030. Chodzi o tą pompę mniejszą wspomagającą tą na zewnątrz. Trzeba rozpoławiać ciągnik?? z góry dziękuję
    • Przez John6330
      Witam. Znajomy z Holandi ma do sprzedania Johna 7530premium w bardzo dobrym stanie. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt +31615568248 na tym nr możliwość kontaktu przez whatsaap lub email slawekwesolowski2810@gmail.com dla zainteresowanych podeślę fotki. Możliwość załatwienia transportu.
    • Przez Dariusz19877
      Witam mam problem z prasą John Deere 580 mianowicie podczas prasowania dość mokrej zielonki balot wychodzi nieforemny, słabo zbity i nie osiąga wymiaru zadanego np Gdy ustawie 120 do balot wychodzi z 90 cm, gdzie może leżeć przyczyna? Spotkał się ktoś z takim problemem? Ciśnienie podczas prasowania dochodzi do 200 bar a podczas owijania spada na ok 165 bar.Dodam jeszcze że gdy zatrzymam się z balotem i obraca się bez podawania masy do wymiar na wyświetlaczu powoli rośnie.
    • Przez Marek293
      Czesc . mam okazję w dobrej cenie kupic johndeer'a  6400 z uszkodzonym silnikiem , w silniku jest dziura w bloku gdyz po remącie odkręcił się korbowod . Chciał bym was zapytac co o tym sądzicie . Dziura w bloku do zaspawania . prawdopodobnie  blok jest okej . Bardziej ucierpiał wał oraz kobowod .
      Ciagnik pracował w gospodarstwie jezdzil do konca skrzynia sprawna .wszystko działa takie mam zapewnienia . Tylko ten silnik .czy ktos  robił taki lub podobny silnik i moze cos na ten temat powiedziec . jak z częsciami   , z ceną . I ogulnie czy  warto sie w to bawic ? 
    • Przez Supron1
      Witam. Mógłbym prosić o podesłanie mi jakichkolwiek książek do kombajnu John Deere 1075. 
      Z góry dziękuję,
      pozdrawiam!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.