• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez safar
      poszukuje opini na temat ciągników john deere na gąsienicach wersji T. temat mozna rozciągnąć na młodszą wersje RT. interesuje Mnie jak wyglada w praktyce obsługa serwisowa gąsienic, jak długo wytrzymują rolki prowadzące, co z oklejaniem błota od wewnątrz gasienicy i co za tym idzie poślizgiem miedzy kołem napedowym a gąsienicą. no i ile kosztują nowe. lub jak brak posiadaczy takich modeli, to moze są użytkownicy którzy pracują na tym sprzęcie i mogą zabrać głos w temacie.
    • Gość zaczek
      Przez Gość zaczek
      Witam, na kierownicy jest luz na tej kolumnie co jest przymocowany rewers i zegary, czy ktoś już rozbierał to i wie jak dojść do środka? z góry wielkie dzięki i Pozdrawiam ;)
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
    • Przez Bartek62
      Witam ostatnio zakupiłem ciągnik John Deere 6200 który ma zablokowany bieg "F". Jest na tym biegu zaślepka. Mam pytanie czy da się odblokować ten bieg? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.