Zaloguj się, aby obserwować  
wonda

problem z ładowaczem czołowym

Polecane posty

wonda    3

witam mam problem z turem 3-sekcyjnym a mianowicie działa wszystko na wolnych obrotach, ale na wysokich obrotach zacina się (powrót) zamykanie wycinaka do kiszonki dosyć duże siłowniki

Zamieniłem przewody przy roździelaczu i problem pojawil się w innym miejscu, czyli coś musi być z roździelaczem roździelacz 2 sekcyjny z dzielnikiem na 3, wymontowalem tłoczek z roździelacza brak śladów zużycia wyczyściłem wymyłem i nadal to samo regulacja linki też nie pomaga. czekam na jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz92    66

moim zdaniem rozdzielacz trzeba wymienić bo prawdo podobnie jest już za duży luz na tych tłoczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może być uszkodzone szybkozłącze któreś znaczy wtyk szybkozłącza nie otwiera się w pełni między gniazdem a wtyką i przy większym przepływie nie chodzi radzę to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

też tak myślę szybkozłącze lub rozdzielacz, dlatego że problem pojawił się w innym miejscu, zacznij sprawdzać od złącza (po prostu tańsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wonda    3

szybkozłaczę raczej nie bo jak pisałem wyżej zamieniłem przewody wychodzace z rożdzielacza i np problem był z zamykaniem wycinaka, ajak zamieniłem to wycinak działała a opuszczanie tura nie..

mam listwe szybkiego montażu też sprawdzana ,, tur ponosi z pelnym obciążeniem bez problemu i opuszcza na malych obrotach a po do daniu gazu problem aż przewód strzela i słychać jak muli pompe. Tłoczek wyciągałem wszystko ok, jedynie muszę sprawdzić są na rodzielaczu jeszcze jakieś korki po dwa na sekcje wkręcane na imbus 10 może tam tkwi jakiś problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez MAti348
      Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego Zetora Forerry 11441 z 2005r. Sprzedawca oferuje mi tura Trac-Lift 220sln stąd moje pytanie, ponieważ większość zakłada 260 a nie 220, czy są jakieś znaczące różnicę pomiędzy tymi dwoma modelami ładowaczy i jaki polecacie do takiego ciągnika, Może ktoś ma na sprzedaż używany ładowacz w rozsądnej cenie do tego ciągnika ?
      Z góry dziękuje za pomoc !
       
      Pozdrawiam Mati34811
    • Przez darkdevil
      witam ma pytanie czy w waszych fergusonach odcina wam olej z ładowacza po wciśnięciu hamulców np. jak podnoszę ładowacz do góry i nacisnę hamulec to ładowacz się zatrzyma i potem dalej ruszy dodam że rozdzielacz od ładowacza wpięty jest zaraz za pompą hydrauliczną i dopiero do rozdzielacza w ciągniku . wcześniej tez tak trochę było tylko delikatniej bo były słabe hamulce a teraz jak podciągnąłem hamulce to tak gwałtownie szarpie jak używa się ładowacza i naciska na hamulec . ma ktoś pomysł na to czy to wina tego ze ma wyjście na hamulce hydrauliczne do przyczep i cały olej idzie tam po naciśnięciu hamulca
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj