abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
celtis    12

Na rogu (lewa stron kombajnu- zbiornik) znalazłem taki "kranik" który był połączony przewodem z pompą wody. Odłączyłem to poszło trochę wody ale to pewnie nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

szukaj w okolicy pompy paliwowej, gdzieś po środku bloku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie lepiej odkręcić przewód od chłodnicy i to co ucieknie uzupełnić koncentratem. Później niech pochodzi trochę silnik i zmierzyć temp. zamrażania uzyskanej cieczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Dzięki wielkie za pomoc, kranik faktycznie był od strony zbiornika i na wysokości pompy paliwowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

Mój brat ma identyczny tylko z hederem 3.6 wydajność zbliżona do bizona a czasem nawet wyższa ale jego to naprawdę igiełka bo ten z linku to nie ma co się oszukiwać lata swietności ma już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ten z linku już swoje wyrobił ale jak szukasz serii 9xx to bierz bardziej pod uwagę model 975 albo 985 będą o wiele wydajniejsze bo 975 na 5ciu klawiszach a 985 na 6ciu klawiszach i to już pogromca jest na polu. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykjd    11

Posiadamy JD 1075 od 6 lat kombajn sprawuje się super. Jedyne co wymienilismy to łańcuch podajnika zbożowego, zębatki, kilka innych łańcuchów które mogłyby jeszcze chodzić ale po co się martwić w zniwa jak się rozwali. Poza tym to kilka łożysk i 2 paski ( od motowidel było pęknięcie może by chodził ale.. I od sieczkarni koszt ponad 700 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

tak sie stało że kupiłem fortschritta 514 za 25tys nic normalnego w przyzwoitym stanie nie mozna kupic


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

Panowie takie podnośniki łanu spasują do 1042 ?

 

0_0_productGfx_0ef06ae0a3da50b85033d6aee


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Wrzuć izydor6280 jaki masz bagnet to Ci powiem czy pasują. Na pewno pasują do modeli 9xx i 10xx ale powyżej xx65 czy do tych mniejszych nie jestem pewien ale jak bym widział bagnet to powiedział bym. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jeśli wierzyć opisom na stronach to chyba cała seria 9 i 10 ma te same bagnety

 

0_0_productGfx_eef6f817cb85f5c1203244825


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

dzięki, już wiem czego szukać

co prawda w katalogu wszystko pięknie ładnie, a na żywo mogą wyjść cyrki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

W tym wypadku na pewno będzie wszystko pasować mam identyczne bagnetu u siebie i miałem takie same podbieracze jak wrzuciłeś zdjęcie ale ich się pozbyłem. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

do zboża też bym nie zakładał, ale pod groszek chyba trzeba będzie pomyśleć


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

U mnie się nie sprawdziły z tego względu że mam przedłużony stół i kładę go dosłownie na ziemi. Też w tym roku będę próbował kosić groszek i mam nadzieję że uda się bez podbieraczy bo bagnet idzie 3 cm od ziemi także i podbieracz niżej nie weźmie. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

witam 

 

mam takie pytanie: do czego służy czujnik zamontowany w skrzyni biegów w john deere 1075? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12

chyba od hamulca ręcznego. tzn. jak masz zaciągnięty i wrzucisz bieg to powinien piszczeć brzęczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

trzeba poczekać aż się trochę ociepli to będzie można coś sprawdzić tylko u mnie nie ma tam żadnych kabli i nie wiadomo pod co podłączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

U mnie się nie sprawdziły z tego względu że mam przedłużony stół i kładę go dosłownie na ziemi. Też w tym roku będę próbował kosić groszek i mam nadzieję że uda się bez podbieraczy bo bagnet idzie 3 cm od ziemi także i podbieracz niżej nie weźmie.

 

witam

nie wiem dlaczego u ciebie takie podnośniki łanu nie sprawdziły się . u mnie nie było i dokupiłem stół jest także przedłużony  dokładnie takie jak kolega wyżej zamieścił . tutaj akurat się z tobą  nie zgodzę że podnośnik nie będzie szedł niżej jak bagnet , jest tak że jest on zakładany pod bagnetem wiec na pewno jest niżej jak bagnet ma też pewną regulacje tą zapinką ustawia się wyżej lub niżej . oczywiście stojący łan pszenica , rzepak , są zbędne te podnośniki , ale jęczmień ,groch , proso podbierałem bo było po wykręcane wyległo i szło pięknie z podnośnikami one nie tylko podbierają ale także podnoszą łan , jednak warto mieć na wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj