Skocz do zawartości
abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

celtis    7

Na rogu (lewa stron kombajnu- zbiornik) znalazłem taki "kranik" który był połączony przewodem z pompą wody. Odłączyłem to poszło trochę wody ale to pewnie nie to.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    986

nie lepiej odkręcić przewód od chłodnicy i to co ucieknie uzupełnić koncentratem. Później niech pochodzi trochę silnik i zmierzyć temp. zamrażania uzyskanej cieczy?

celtis    7

Dzięki wielkie za pomoc, kranik faktycznie był od strony zbiornika i na wysokości pompy paliwowej :)

Piotr291179    2

Mój brat ma identyczny tylko z hederem 3.6 wydajność zbliżona do bizona a czasem nawet wyższa ale jego to naprawdę igiełka bo ten z linku to nie ma co się oszukiwać lata swietności ma już za sobą

Renault85-15TX    167

Ten z linku już swoje wyrobił ale jak szukasz serii 9xx to bierz bardziej pod uwagę model 975 albo 985 będą o wiele wydajniejsze bo 975 na 5ciu klawiszach a 985 na 6ciu klawiszach i to już pogromca jest na polu. 

patrykjd    2

Posiadamy JD 1075 od 6 lat kombajn sprawuje się super. Jedyne co wymienilismy to łańcuch podajnika zbożowego, zębatki, kilka innych łańcuchów które mogłyby jeszcze chodzić ale po co się martwić w zniwa jak się rozwali. Poza tym to kilka łożysk i 2 paski ( od motowidel było pęknięcie może by chodził ale.. I od sieczkarni koszt ponad 700 zł).

Pajej    52

tak sie stało że kupiłem fortschritta 514 za 25tys nic normalnego w przyzwoitym stanie nie mozna kupic

Renault85-15TX    167

Wrzuć izydor6280 jaki masz bagnet to Ci powiem czy pasują. Na pewno pasują do modeli 9xx i 10xx ale powyżej xx65 czy do tych mniejszych nie jestem pewien ale jak bym widział bagnet to powiedział bym. 

izydor6280    481

jeśli wierzyć opisom na stronach to chyba cała seria 9 i 10 ma te same bagnety

0_0_productGfx_eef6f817cb85f5c1203244825

izydor6280    481

dzięki, już wiem czego szukać

co prawda w katalogu wszystko pięknie ładnie, a na żywo mogą wyjść cyrki

Renault85-15TX    167

W tym wypadku na pewno będzie wszystko pasować mam identyczne bagnetu u siebie i miałem takie same podbieracze jak wrzuciłeś zdjęcie ale ich się pozbyłem. 

izydor6280    481

do zboża też bym nie zakładał, ale pod groszek chyba trzeba będzie pomyśleć

Renault85-15TX    167

U mnie się nie sprawdziły z tego względu że mam przedłużony stół i kładę go dosłownie na ziemi. Też w tym roku będę próbował kosić groszek i mam nadzieję że uda się bez podbieraczy bo bagnet idzie 3 cm od ziemi także i podbieracz niżej nie weźmie. 

micgal39533    14

witam 

mam takie pytanie: do czego służy czujnik zamontowany w skrzyni biegów w john deere 1075? 

Atari    2

chyba od hamulca ręcznego. tzn. jak masz zaciągnięty i wrzucisz bieg to powinien piszczeć brzęczyk.

micgal39533    14

trzeba poczekać aż się trochę ociepli to będzie można coś sprawdzić tylko u mnie nie ma tam żadnych kabli i nie wiadomo pod co podłączyć 

STANK    11

U mnie się nie sprawdziły z tego względu że mam przedłużony stół i kładę go dosłownie na ziemi. Też w tym roku będę próbował kosić groszek i mam nadzieję że uda się bez podbieraczy bo bagnet idzie 3 cm od ziemi także i podbieracz niżej nie weźmie.

witam

nie wiem dlaczego u ciebie takie podnośniki łanu nie sprawdziły się . u mnie nie było i dokupiłem stół jest także przedłużony  dokładnie takie jak kolega wyżej zamieścił . tutaj akurat się z tobą  nie zgodzę że podnośnik nie będzie szedł niżej jak bagnet , jest tak że jest on zakładany pod bagnetem wiec na pewno jest niżej jak bagnet ma też pewną regulacje tą zapinką ustawia się wyżej lub niżej . oczywiście stojący łan pszenica , rzepak , są zbędne te podnośniki , ale jęczmień ,groch , proso podbierałem bo było po wykręcane wyległo i szło pięknie z podnośnikami one nie tylko podbierają ale także podnoszą łan , jednak warto mieć na wyposażeniu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?
    • Przez Łukasz1987
      Proszę o pomoc jd 2650 na zajcu tuz (podnosnik) szarpie nie chce podniesc ramion szarpie nimi, wspomaganie sie przycina na zółwiu działa hydraulika choc leko ramiona poszarpuje wspomaganie działa. ćisnienie na wyjściu przyczepy 160 bar a na korku w pompie z przodu obok filterka korek (17) ok 9 10 bar po włączeniu zająca spada do zera i sie podnosi podobnie z tuzem. Panowie co robic gdzie jeszcze pomiezyc cisnienie?
    • Przez d4rek
      Jak w temacie rozważam któryś z tych modeli różnica w cenie około 25k (55k i 80k).  Nie interesują mnie inne marki po prostu co przemawia  na korzyść każdego modelu pracowałby na 20-30h swoich i reszta usługi.

Ps. może ktoś ma na sprzedaż nie dobitego ?