abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

rawpanic    0

sprzedam kabinę do JD 965 pasuje do innych modeli serii 900, 1000, nawiewy, halogeny, prosta szyba, marka FOKAKABINE. Siedlce mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer2000    1

Co lejecie do tego zbiorniczka z prawej strony kombajnu(obok kabiny) co idzie do pompki hamulca i sprzęgła? bo świeci mi kontrolka w kabinie

Płyn hamulcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamson77    0

witam panowie. poszukuje jakiś namiar na składnice z używanymi częściami do jd 1065 ew. 965. pilnie potrzebuje kupić kosz sitowy. na draganach bylem i pytałem ale niestety nie maja. macie może jakieś namiary na takie składnice jak na draganach? z góry dziękuję:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

Mam prośbe do właścicieli serii 9xx czy mogli by napisac jakie mają łożysko na targańcu?kupiłem 2 szt ori zgodnie z katalogiem cześci i 2 razy urwało mi drążek od targańca i nie wiem w czym przyczyny szukać!może złe łożysko poszło?miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek78   
Gość marek78

       Kamson77  Zadzwoń tutaj 608816562

Edytowano przez marek78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Płyn hamulcowy

koledzy nie wprowadzajcie ludzi w błąd jaki płyn hamulcowy tam idzie specyjalny olej mam instrulcjię obsługi JD 955 w wersji Duńskiej 

dak to brzmi po Duńsku

 

 dækslet 1 fjernes og om nødvendigt efterfyldes med specialolie (JDM J 20 A) eller tilsvarende oliekvalitet 

 

a tak po POLSKU

 

Pokrywa 1 jest usuwany, aw razie konieczności wypełnione specjalnym olejem (JDM J 20 A) lub równoważny rodzaj oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

witam panowie. poszukuje jakiś namiar na składnice z używanymi częściami do jd 1065 ew. 965. pilnie potrzebuje kupić kosz sitowy. na draganach bylem i pytałem ale niestety nie maja. macie może jakieś namiary na takie składnice jak na draganach? z góry dziękuję :)

 

agroserwis Modliborzyce

na pewno jest 975 na części, choć i kilka innych było

walczył ktoś z linką sprzęgła w 1032/42/52 ?

dokładność wykonania zamiennika powala, chyba że nasz jeleń jest jakiś nadzwyczajny

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Nie jest nadzwyczajny tylko jakoś zamienników jest słaba, lepiej kup używkę aby tylko oryginał i nie poszarpany a będziesz lepiej zadowolony niż z nowej. Kupiłem linke do obrotów młocarni nową padła po 3ha, później kupiłem oryginał jakiś stary wydarty z Dragan z kombajnu (dałem tyle co za nową bo nie można się było dogadac) ale kombajn już trzeci sezon na niej śmiga i aż miło. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

normalnie dałbym do zakucia, ale facet wyjechał sobie na wakacje  <_<

cena oryginału przeraża, bo wydać ponad 1400zł za 2m linki w pancerzu zakończonej dwoma gwintowanymi prętami m10 to lekka przesada default_fool.gif


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

właśnie wczoraj byłem, w piątek pół LBN zjeździłem i tylko na zamówienie a tam leży sobie na półce


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rawpanic    0

ja podejrzewam ten akumulator olejowy co jest przy prawym kole ale nie wiem czy to wymienić czy jak. Bo kiedyś w innym JD miałem, że mi za wolno opadał heder, wymiana dławika w rozdzielaczu rozwiązała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rawpanic    0

Dławik zmieniłem i nic, zostaje ten akumulator, czy ktoś to zmieniał, nabijał bo ja za bardzo nie wiem jak to działa...jakieś podpowiedzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

jak ustawiacie 1075 do pszenżyta? bo u mnie albo zostawało w kłosach albo mielił ziarno :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

Na chlopski rozum to jezeli zostawalo ci w klosach to znaczy za malo przystalowales maszyne natomiast jesli mieli to albo za bardzo przystalujesz i przetraca albo masz za duza predkosc na mlocarni. Pszenzyto zawsze jest specyficzne do ustawien wg moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Tyle to ja wiem, ustawiłem obroty młocarni na ok 650-700, ale mimo to nie udało mi się ustawić maszyny tak żeby nic nie zostawało w kłosach i nie mieliło ;[  Zawsze w kłosku zostało parę ziarenek i zawsze trochę mieliło, z innymi uprawami nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

klepisko podciąg ja młócęna skali mam na 5-ić i jest ok 

może wilgotne bądź jeszcze nie dostałe to pogoni w tył w słomę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

Koszone pod koniec żniw więc dojrzałe i suchutkie, u mnie jak dałbym klepisko na 5 to sama śruta by była, pszenice kosiłem na 20-25 a pszenżyto na 25-30. Chyba że obroty młocarni jeszcze za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj