abuk14

John Deere seria 9xx i 10xx

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafto    32

Te silniki powinny mieć 2 termostaty ? Bo w obudowie jest miejsce na dwa :o

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabkogizmo    0

Witam czy ktoś z Państwa kosił rzepak john deere 955 ? Ponieważ posiadam od niego oryginalną instrukcje i tam pisze ze młucarnie ustawia sie w dwóch pozycjach na dole ma być szczelina 8 mm a z boku 3 mm ? Z tego co wiem przy bizonach tak nie ma prosze o pomoc w jego ustawieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15
Napisano (edytowany)

witam

mam pytanie , john deere 965 , 4000 tys godzin przepracowanych , gościu chce 40 tys , ryzykować  trochę przeraża ta ilość godzin , podobno oryginalny przebieg , jest nawet karteczka gdzieś w kabinie z 2007 roku jakby z przeglądu jakiegoś , miał wtedy 3000 godzin , jest jeszcze kilka takich karteczek  naklejonych z innych lat , trochę skrzynia , jakby sprzęgło mnie niepokoi  odgłosy niepokojące dochodzą stamtąd koledzy co radzicie

Edytowano przez STANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32
Napisano (edytowany)

Jeżeli stan tego kombajnu Wam odpowiada to nie patrzcie na licznik i te karteczki  :) Ale cena wysoka jak za ten model chyba że jest naprawdę w idealnym stanie to wtedy już jest ok i za tyle złotówek musi mieć sieczkarnie i kabinę ;) Niedaleko mnie z miesiąc temu był 1065 za 42 tyś na tej komfortowej kabinie w super stanie ;)

Gdzieś na OLX widziałem skrzynie z gwarancją rozruchową do tego modelu za tyś zł.

Części do niego nie są tanie także dobrze przemyśl zakup a jak Cię sprzęgło nie pokoi to weź jakiegoś mechanika ;)

Biegi dobrze wchodzą nie zgrzytają ? W zbiorniku na ziarno masz dwie pokrywy odkręć tą wyżej żeby luknąć czy blok nie był naprawiany .

Jak silnik pracuje ? Kopci ? Używki chodzą po 10-12 tyś za dobry stan także silnik musisz nasłuchiwać. A za naprawę  za poznaniem powiedzieli max 25 tyś jak z org części :o

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15
Napisano (edytowany)

kabinę ma  z ta prostą szybą przednią sieczkarnia także jest ,wytrząsacze sita ok . nie spawane ,w podajnikach dziur nie ma łańcuchy w porządku ,opony ok. młocarnia trochę popierniczona klepisko i trzy cepy wygięte ,stan ogólny ładny blachy proste , a co do silnika to  trochę mało go nasłuchiwałem  olej miał w porządku przyciemniały  ale nie  smołowaty ,zalany płynem borygo , wiele bym nie zobaczył bo kombajn nie myty silnik zakurzony dość mocno wycieków nie było widać raczej suchy jakoś za specjalnie mocno nie kopcił  , biegi 1,2, wsteczny wchodziły raczej nic nie zgrzytało sprzęgło  nie szarpało , bo poruszałem do przodu do tyłu tylko w moście przekładni trochę jakby na postoju coś tam jarmoliło moim zdaniem na postoju nic nie powinno być słychać i przy sprzęgle coś popiskiwało jakby łożysko może pas tak oddawał

w kwietniu to już prawie bym kupił 965 miał około 2400 godzin stan ogólny idealny tak samo jak podzespoły , a silnik naprawiany był przed sprzedażą i to mnie powstrzymało przed zakupem zacząłem się zastanawiać czy handlarz naprawił ten silnik ,czy tylko na sprzedaż ,, i ktoś kupił  bo stan kombajnu był naprawdę prawie idealny a jednak coś z silnikiem było skoro go poprawiali

objechałem ostatnio kilka punktów gdzie sprowadzają kombajny, to za 1065 wołają 60 -65 tysięcy ostatnio taki poszedł za 65 tys , miałem jechać obejrzeć 1065 za 48tys  ale trochę daleko był i jak zadzwoniłem to już poszedł i za jakiś czas wypłynął w ogłoszeniu ten sam  za 58 tys handlarz  pewnie kupił

na tym kombajnie  JD 965 o którym pisałem nie ma na tabliczce nabitego roku produkcji  może ma ktoś orientacje bo ten ma filtr powietrza i wydech nad silnikiem  a są  z filtrem i wydechem  które są  umieszczone z boku poza obudowami silnika czy na tej podstawie da się to ustalić

Edytowano przez STANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

daty produkcji masz nabite na pasach obręczach kół czy przeróżnych plastikach, więc możesz nawet zdjąć dekielek z kierownicy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulba    0

jaki olej lejecie do pompki sprzegłowej i jak dobrze odpowietrzyc sprzegło i jaki olej do hydrauliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

do hydrauliki o ile dobrze pamitam textran hd, prawdopodobnie tym samym zalejesz pompkę

 

jakie macie akku w takiej 4, bo według katalogu wystarczy 88Ah?

 

oraz gdzie znajdę przekażnik 1, numer kat. AL77324 

 

Z108640________UN17MAR98.gif

 

 

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ja w tym roku prawdopodobnie leję Shell Rimula R4, wychodzi mi po 13.50zł za litr  ^^

do 4 wchodzi ok. 7-8l, więc do 6 pewnie koło 10-12l


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bily102    0

Witam wszystkich i proszę o wyrozumiałość. Jestem tu poraz pierwszy.

potrzebuję pomocy do JD 1075.

Proszę o opis wskażników i pokręteł zdjęcie 1. przełącznik obok zielonego przycisku to do halogenów bocznych i tylnych zdjęcie 2.

Do czego służy przycisk z gwiazdkami zdjęcie 3.

post-154789-0-34393300-1435258602_thumb.jpg

post-154789-0-27652300-1435258612_thumb.jpg

post-154789-0-91136700-1435258624_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

witam

orlen ma nową linię dla rolnictwa , platinum agro , ja myślałem o jakimś ich oleju , nie znam tylko cen , ale oleje są do silników które pracują w ciężkich warunkach typowe dla kombajnów , ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie masz z prawej nad dzwigniami pokrętła ???


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tyle lat a ja dopiero wczoraj zobaczyłem świecę   <_<

 

wiecie jak się odpala ???

 

CD17013________UN19SEP97.gif

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

witam

koledzy pękła rurka od hydrauliki zgubiłem trochę oleju , można uzupełnić hydraulicznym hl 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2130    1

Witam. jestem nowy wiec dolaczam tutaj nowy temat.

 

posiadam jd 2130 i od jakiegos czasu wywala mi oring od takiej przystawki przy skrzyni (zdjecie nizej) tak jak by robiło sie podcisnienie czy cos, po wymianie oleu i piltra i wyczyszczeniu smoka bylo 4 dni spokoju a teraz znowu to samo co to moze byc ?

post-155253-0-21819700-1435919136_thumb.jpg

post-155253-0-01645000-1435919144_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

Załóż stary filtr i zobacz czy będzie tak samo. Może oring jest za gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

witam

koledzy pękła rurka od hydrauliki zgubiłem trochę oleju , można uzupełnić hydraulicznym hl 46

Tak możesz uzupełnić nic się nie stanie. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

Szukam sieczkarni do jd 965 wie ktoś gdzieś taką ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Panowie potrzebuję pomocy a mianowicie w którym miejscu znajduje się dławik w JD 975, bo strasznie wolno opuszcza mi heder. Podnosić podnosi normalnie ale opuszczać to opuszcza strasznie wolno, przeszukałem tak mniej więcej i nie mogę go znaleźć jak by ktoś potrafił mi pomóc będę bardzo wdzięczny. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj