Polecane posty

mds212    2125

Witam chciałbym sie spytac od czego sa te kontrolki na desce o góry po lewej stronie. 1 jest od migaczy bo mi miga niezaleznie lewy czy prawy 3 mi mryga jak sie właczy migacz i jest podpieta przyczepa a reszta? Bo chciałbym je podłaczyc bo ja lubie jak wszystko co jest zeby chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

Kolego 3 kontrolki sa od kierunków i pierwsza Ci miga gdy masz włączony kierunek w traktorze a 2 pozostałe sa od przyczep i migają gdy podłączysz przyczepy i np gdy masz jedną przyczepe i włączysz kierunek to migają CI 2 a jak 2 przyczepy to 3 czyli ciągnik i 2 przyczepy. Tak jest gdy normalnie wszystko działa. Z tego co pamietam jeszcze gdy np zarówka CI któras nie działa w przyczepie wtedy ta kontrolka mówa tu i 2 i 3 nie bedzie migac zaleznie w której przyczepie jest niesprawna zarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

A 4 kontrolka od lewej od czego jest?

A te 2 po prawej stronie jedna jest od sprzegła recznego a 2?

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Po prawej stronie druga może być od instalacji hamulców pneumatycznych - świeci jak nie ma ciśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Aha. Wiec jeżeli chodzi o starszą serię: 4 od lewej: Lampka kontrolna świateł kabiny. Sygnalizuje włączenie asymetrycznych reflektorów znajdujących się na dachu kabiny.

Informacje brane z instrukcji obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

Przegladalem instrukcje i niestety ma sie ona nijak do rzeczywistosci przynamniej w moim modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk7530    4

Witam  :)  mam takie pytanko czy wiecie może od czego są te czerwone kontrolki które zaznaczyłem strzałkami ? I co powinno być w tych pustych miejscach również jest zaznaczone strzałkami.

post-39687-0-13866900-1414327879_thumb.jpg

Edytowano przez luk7530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk7530    4

Witam  :)  mam takie pytanko czy wiecie może od czego są te czerwone kontrolki które zaznaczyłem strzałkami ? I co powinno być w tych pustych miejscach również jest zaznaczone strzałkami.

post-39687-0-81689100-1414439407_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

to nie sa oryginalne kontrolki wiec moga byc od czegokolwiek-jakas ktos mial fantazje takie kable podpial. ogolnie-kontrolki migaczy,  puste miejsce, kontrolka wom. kontrolka sprezarki, 1 strzalka to nie wiem.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pablo1992
      Witam. Kupilem MF 399, 1996 r. I wydaje mi sie ze nie dzialaja niektóre kontrolki na konsoli i mialbym prozbe ze moze komous by sie chcialo zrobic zdjecia kontrolek wszystkich jakie sa w swoim MF i wrzucic do galeri lub wysac mi na e-maila. Z góry dziekuje.
    • Przez grzeskun
      Witam potrzebuję informacji na temat niedziałających kontrolek przy wciskaniu sprzęgła i wyłączonym kluczyku jeszcze do niedawna to mi działało, ale od jakiegoś czasu nie działami to. Jeśli ktoś posiada opis kontrolek to też by mi się przydało.
    • Przez LukaszSZCZ999
      Witam. Posiadam fergusona 3060 i zauważyłem że na zgaszonym silniku po wciśnięciu sprzęgła zapala się kontrolka żółwia lub zająca, w zależności co jest ustawione i jeszcze jedna kontrola na panelu przy kierownicy - 2 od lewej w dolnym rzędzie , jest tam narysowany tryb a pod nim jakby dwie strzałki... Czy to normalne, że cokolwiek zapala się podczas wciskania sprzęgła na zapalonym czy zgaszonym silniku?
       
      Jak i gdzie sprawdzić ciśnienie oleju w przekładni; jakie jest właściwe ciśnienie?
       
      Bardzo byłbym wdzięczny gdyby ktoś podesłał opis kontrolek w MF serii 30xx bo na forach jest tylko od wersji 61xx...
       
      Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
    • Przez KrzysztofSulowski
      Witam. Mam problem z massey Ferguson 3060 autotronic. Po przekrecanie kluczyka na pierwszą pozycję i jak wezmę włącznik od podnoszenie  od ehr to święci się kontrolka ta żółta i tak samo dzieje się na opuszczaniu. Jak ciągnik jest uruchomiony i chcę podnieś lub opuścić to w tedy Nie mogę włączyć lub wyłączyć napędy, przyspieszać, blokady napędu i przełączyć biegów A na B. Na błotniki przyciski normalnie działają. Pozdrawiam 
    • Gość
      Przez Gość
      Najlepiej na duzych kolach r34 z dobrymi oponami sprawny ale może być do poprawek lakierniczych tel 535231850
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj