Zaloguj się, aby obserwować  
rademenez

ciągnik drży przy podnoszeniu tura

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rademenez    11

Witam

mam małe pytanko w nh 6640 podczas podnoszenia tura do góry ciągnik zaczyna drżeć. dzieje się tak za pewne na skutek nierównomiernego podnoszenia tura do góry. Opuszcza się normalnie i płynnie samopoziomowanie wywrót łyżki i krokodyla też ok tylko podczas podnoszenia powstają drgania. Miał może ktoś podobny przypadek i coś wie na ten temat co może być tego przyczyną??? rozdzielacz ??? filtry a może pompa??? Proszę o pomoc

Edytowano przez rademenez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

Czytałem kiedyś podobny temat i były zapowietrzone siłowniki :) napisz jak pomogłem


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w zetorze tak jest jak olej zamarznie w przewodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

@Robert97 czy widziałeś kiedyś olej, który by zamarzł? Czy używasz pół na pół z wodą? Co do zapowietrzonych siłowników to mało prawdopodobne przy takich ciśnieniach hydraulika odpowietrza się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to normalne przy nierozgrzanym oleju w minusowych temperaturach otoczenia, ale jak jest olej rozgrzany problemu nie powinnio być. Na początek możesz wymienić filtr

Edytowano przez bodzio9909789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w niskich temperaturach olej moze zamarznac..

tak jak mowi bodzio, po rozgrzaniu oleju powinno byc wszystko ok

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez jurasman
      Do jakiego ciągnika może być te mocowanie tura Stoll FE 850 P???
      Może ktoś bedzie wiedział

    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj