matidi

Kombajn MF 38-Opinie

Polecane posty

matidi    0

Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Chcesz kupić?

Połowa twoich postów to -"Chcesz kupić?" co oznacza że chyba jednak nabijasz posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Połowa twoich postów to -"Chcesz kupić?" co oznacza że chyba jednak nabijasz posty.

Połowa to nie jest :angry: . 5 takich postów góra 6 napisałem, może trochę więcej. Zanim coś powiesz to sprawdź, i tak ktoś by o to zapytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myślałem, że chce opinie, bo chce go kupić <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Myślałem, że chce opinie, bo chce go kupić <_<

 

No, zgadza się, ale z twojej strony nie widać tu żadnej opinii... <_< :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matidi    0

Kolega chce kupic a ja tak pytam

 

 

 

 

NIC NIE WIECIE MOWCIE COS <_<

 

 

??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matidi    0

piszcie cos kurde pomózcie wie ktos cos ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronom16    2
piszcie cos kurde pomózcie wie ktos cos ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

 

Ja mam MF 34 4x4. Jak masz jakie pytania to pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Swego czasu na YT widziałem filmik przedstawiajacy kombajn MF ( niejestem pewny modelu 36 lub 38) jeden z komentarzy wskazywał na to że wydajność tego kombajnu może wynosić nawet do 3 ha na godzine.

W związku z tym mam pytanie do @Agronom16 czy jest to osiągalne ?? Rozumie że wszystko zależy od hederu i rodzaju koszonego zboża.


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Dziś pytałem o przenośnik ziarnowy skośny do podobnego kombajnu dokładnie mf 34 myśle że sie dużo nie różni. Pytałem u głównego sprzedawcy nowego sprzętu mf w polsce usłyszałem tak:

- łańcuch z łopatkami do przenośnika ziarnowego 3200zł netto

- łańcuch z łopatkami do przenośnika kłosewego 2200zł netto

- zębatka od napędu któregoś z nich 320zł netto

więc ceny spore (porównuje do bizona :) ), ale problemu z kupnem nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniuka125    0

troche odświeże temat.Prosze o opinie posiadaczy tych kombajnów (34,36,38,40)-chyba że nikt nie posiada.kombajny bardzo ciekawe(duże,nie takie stare i ładne) a do tego tanie w porównaniu do np.claasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kendziu    2

nie jestem właścicielem takiej maszyny ale pracuje na kombajnie MF38.Jechalm już 3 sezony no i wiekszych problemów nie bylo dobrze przejrzany przed zniwami jest kilka łożysk które wymieniamy co roku no i olej filtry i idzie dobrze :lol: jedyne awarie które miałem to pękniety wąż z pompy do hydromotoru (nocował na polu) małe problemy z wałkami od stołu w hederze (wytarły się sześciokanty) pasek od szarpacza to pewnie od starości no i nic pozatym :D jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kendziu    2

z wydajnością to różnie zależy od pola i jakie zboże ale tak średnio to 20 ha jest w stanie zrobić i spalić ok 350l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj