Skocz do zawartości
1cris1

Co polecacie jako ciagnik do lzejszych prac

Polecane posty

1cris1    13

Witam wszystkich.

Potrzebuje pomocy w wyborze ciagnika O mocy ok 80 -100km. Ciagnik bd chodzil z kvernelandem exacta tl geospread poj 2800li kvernelandem ikarusem s 3800l. Zastanawiamy sie nad nowa serią 6RC. Prosze o wasze doractwo i opinie o waszych sprzetach do taki prac jak i rowniez o opine na temat ciagnikow 5r 5m .

Z gory dziekuje za odp

Pozdrawiam

1cris1    13

Kolego na pewno to bd jd poniewaz mamy juz trzy sztuki jd i czwarty na pewno jd tylko chodzi mi konkretnie o modele jakie polecacie .

Wiadomość z agroFakt.pl

1cris1    13

starego poczciwego 6800 potem 7530 premium z 2011 i nowiutki 6150r

Dropsik    1

Ja bym Ci radził coś z RC bo można dobrać sobie TLS, a w 5r niestety nie..

Mam 5080R 2009r 3250 godzin jak narazie bezawaryjnie...

Edytowano przez Dropsik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzik82lysy
      Słyszałem ze DF należą do lekkich ciągniczków(bynajmniej te modele)i nie wiem czy taki DF byłby dobry jako ciągnik główny?3czy 4 skiby obrotowe???Kverneland na resorach (używany) czy nowa unia na zabezp. kołkowym???Czy ok.90 konny agrotron jest w stanie unieść agr up siewny 3 metrowy zestaw famarolu???Oczywiście nie na przekaźnik!
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam