agrosq

Aplikacja CK IRZ opinie

Polecane posty

agrosq    0

jak oceniacie funkcjonowanie tego systemu ?

u mnie na początku było ok, zgłoszenia można było robić przez internet , ale teraz jest fatalnie, zalogować się nawet nie można, nawet teraz reset hasła nic nie pomógł, ręce opadają pracownicy arimr praktycznie nic nie są w stanie zrobić, sami też na chybił trafił są sie w stanie do systemu zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

reset systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Używam jej od dwóch lat i problemem było to, że co jakiś czas podczas logowania, mimo wpisania dobrego hasła po kilku razach pojawiał się komunikat o blokadzie konta. Trzeba było w BP ARiMRu złożyć wniosek o odblokowanie konta, odebrać nawe hasło jednorazowe i dalej działało przez miesiąc albo dwa.

W ubiegłym roku jesienią jak tak po raz kolejny mi się zdarzyło to poszedłem do kierownika BP ARiMR i powiedziałem, że mimo wpisania dobrego hasła system mnie odrzuca i nie zamierzam po raz kolejny składać wniosku itd. i że jak system znowu mnie zablokuje to nie będę przyjeżdżał do BP i kierownik BP będzie odpowiadał za niezgłoszenie w terminie przemieszczeń. Kierownik wezwał informaryka i ten zaczął mi tłumaczyć, że to nie oni obsługują system tylko firma zewnętrzna. Ja stwierdziłem, że oni odpowiadają za działanie systemu i nie interesuje mnie kto zawinił, że system mnie co jakiś czas blokuje. I na tym rozmowa się zakończyła.

A teraz wniosek:

Przy następnej próbie logowania system mnie zaakceptował (mimo, że dzień wcześniej odrzucał) i do tej pory przez parę miesięcy działa bez zarzutu, dzięki czemu mogę o każdej porze dnia i nocy zgłosić przemieszczenia bez ruszania się z biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrosq    0

no właśnie to ja mam bardzo podobny problem , tylko że tym razem już złożyłem wniosek o reset hasła, otrzymałem go i wpisywałem a system mnie zablokował bo stwierdził że hasło jest niepoprawne. w biurze agencji ciągle mówię że mam problemy z systemem a oni na to że mam kontaktować się z infolinią, a najlepsze jest to że oni czasami też mają problem z zalogowaniem się aby pobrać zgłoszenia nadesłane przez rolników.

Edytowano przez agrosq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Na infolinii nic ci nie pomogą, nie wiem po co ona jest. Trzeba cisnąć BP, oni odpowiadają za przyjmowanie zgłoszeń i maja obowiązek udostępnić działający system a nie atrapę. co mnie obchodzą ich problemy, a moje ich obchodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

U mnie system działa w miarę poprawnie jedyne co mnie dobija to comiesięczna konieczność zmiany hasła i to jeszcze nie może być jakieś proste .Po wpisaniu 3 razy błędnego hasła system się blokuje i konieczna wizyta w agencji.Troche to chore bo do kontaw banku mam hasło chyba z 5 lat i wszystko działa.Agencja musi mieć super zabezpieczenia bo ktoś się włamie i ukradnie nam numer kolczyka PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Przyciśnij BP ARiMR, nie będziesz musiał co miesiąc biegać do nich. Ja od poczatku grudnia nie byłem u nich ani razu i zgłaszam, a system nie blokuje. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Od rozmowy z kierownikiem BP jadę cały czas na tym samym haśle i nic nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

System wymaga przynajmniej jednych odwiedzin w miesiącu, czyli jest do obsługi dużych stad.Mały dostał znowu w d*pę. Mi w bp arimr powiedziano, że nic się z tym nie da zrobić. Posiadam konto bankowe internetowe internetowe 16 lat (!) i cały czas mam to samo złożone hasło,  ale to w arimr mam dane warte miliony. Debile jakieś, jak cała reszta co jest u władzy, generują tylko koszty i zabierają nam czas na bezsensowne procedury.  Ale kto by się chłopem przejmował...


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Zostałem poinformowany w BP, że przez IRZ można zgłaszać jedynie zwierzęta np. urodzone w gospodarstwie. Jak wygląda sprawa z tymi kupionymi np. na targu ? tzw przemieszczenie ze stada do stada ? Da radę coś takiego zrobić czy nie ?

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

Jakiś czas temu słyszałem ministra w telewizorni jak się chwalił, że przez internet można już wszystko zgłosić! A moje konto zablokowali jak zgłosiłem padnięcie przez aplikację irz, bo taka możliwość jest; wcześniej już musiałem zmieniać hasło co dwa tygodnie...

Edytowano przez kotwczapce

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

okropnie to wszystko działa. Co chce zgłosić cielaka to najpierw zmiana hasła. Potem wpisuje kilka razy bo mnie wywala albo błąd wyskakuje czasem godzinę siedzę żeby jednego zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

A działa Wam platforma aplikacyjna ? IRZ i ewnosek działa, a tu po zalogowaniu czyste pole...

______________________________________________________________________________________________________________________________

http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Napisano (edytowany)

nie działa

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Ciekawe czy kiedy kolwiek te gowno dzialalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgpmkam   
Gość sgpmkam

u mnie tak jak i u wiekszosci dziala do miesiaca. reset hasla pomaga a do ARIMR nie chodze sie klocic bo osoba ktora jest nj IRZ jest bardzo wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelfigat
      Witam.
      Dysponuje autorskim przetestowanym i wdrożonym rozwiązaniem
       
      1. Zarządzanie ksiegą bydła
      2. Zarządzanie ksiegą weterynaryjną
      3. Zarządzanie przemieszczeniami
       
      Program umożliwia szybkie wprowadzanie duzych ilosci danych zarówno o sztuckach jak i przemieszczeniach
      Wydruki zgodne z ARMiR oraz export do popularnych formatów.
       
      Cena do negocjacji.
      Możliwość rozbudowy.
       
      Kontakt: donio78@gmail.com
      tel. 668 145 091
    • Przez agrofoto
      System VitalFields powstał, by ułatwić pracę rolnikom, szczególnie tym, którzy korzystają z unijnych dotacji, i tym, którzy chcą się o nie starać. Stanowi rejestr działań i zabiegów agrotechnicznych, który wymagany jest w trakcie ewentualnej kontroli gospodarstwa. Jest również świetnym „wirtualnym organizerem” dla wszystkich gospodarzy ceniących w swojej pracy porządek i systematyczność. 
      W natłoku codziennych obowiązków uzupełnianie karty pól schodzi na dalszy plan, co w konsekwencji może oznaczać problemy podczas kontroli, gdy wymagane jest podanie informacji dotyczących chociażby środków wykorzystywanych w trakcie prowadzenia upraw. Takich nieprzyjemności możemy uniknąć, korzystając z systemu VitalFields. Jedno kliknięcie wystarczy, by zawsze mieć gotową ewidencję użytych środków ochrony roślin dla PIORIN-u. Warunek jest jeden, dane te należy uzupełniać na bieżąco. VitalFields w znaczący sposób to ułatwia. Jak?   Czytaj więcej
    • Przez dicloduo
      Witam szanownych użytkowników.
      Szukam poważnych informacji co się dzieje z aplikacją do wniosków o płatności obszarowe.
      Nikt z portalu arimr nie udziela żadnych informacji na temat nieprawidłowości bądź prawidłowego działania aplikacji.
      Może ktoś z forumowiczów jest w stanie skomentować działanie cudownej aplikacji o której tak głośno w telewizji.
      Od dwóch tygodni po trzecim zalogowaniu pokazuje się komunikat,
      Nie udało się odczytać danych wniosku. O zaistniałym problemie proszę poinformować ARiMR.
      Zgłaszam problem i nic się nie dzieje? Pozdrawiam
    • Przez kulczer
      Czy ktoś korzystał z aplikacji na telefon dzięki której można
      wytyczyć działki rolne i leśne. Jeśli tak to jakie polecacie?
    • Przez RU68
      Witam czy korzystacie z płatnej  aplikacji satagro oraz czy widzicie realne korzyści z jej stosowania 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj