Skocz do zawartości
yale

Farmtrac ,perkins awarie pomp

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

munioo    0

naprawiali sama pompe? czy wymieniali? to moze i u mnie wina tkwi w papie tyle ze moj i na chamowni wyszedl slabo.ale tak jak mowisz moj tez pod gorki schodzi z obrotow nawet samym ciagnikiem.czy rozpedzic sie do pelnej predkosci deptac na kazdym biegu to moze z 300 metry mu potrzeba.a co mnie zastanawia tez np w orce utrzymywac obroty np 1800 i spuscic gaz do 1400 po czym znow wcisnac pedal to wejdzie z powrotem a wyzej juz ciezko.jakis taki zakres ma

munioo    0

moze ktos sie orientuje kto w okolicach bialegostoku zna sie na tych pompach perkinsa wiedzial by jak j wymontowac z ciagnika sprawdzic ewentualnie wyregulowac?

z gory dziekuje za ewentualne informacje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cezar1111
      jakie znacie awarie ciągników same
    • Przez krzycho88
      Witam.
      Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?
      To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?
      Mieliście jakieś awarie w nich ?
      Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 
      Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez Valtra123
      Już ktoś z was miał problemy z kombajnami ? Ja jeszcze nie ponieważ czekam na Sierpień . Ale jak próbowałem go przepalić na podwórku to włączyłem wszystko i nagle zaczęły się paski jarać w moim Bizonie Z-056 , i co się okazało dostał się kamień do bębna bo jakiś idiota nie wyciągną go w zeszłe żniwa jak go czyściliśmy .
    • Przez cyprian1219
      Witam!
      Dzisiaj na stronie farmtraca znalazłem model farmtrac heritage 6075 dt wyglądający jak stary ford. Znalazłem też strone z danymi technicznymi owego modelu, czy wiecie co to ma właściwie być, czy to sprzedają już i cokolwiek innego o tym ciągniku?
    • Przez BenQ
      Witam panów.Mam problem ze swoim c 360 3p ...silnik dziwnie pracuje ....silnik ma niby 800mth po remoncie ..Ciągnik pracuje nie równo ...aż sąsiad mi się pytał dlaczego on tak "puka" pracuje podobnie do tego:
      z taką różnicą że mój po dodaniu gazu dymu na czarno ...i wydaje mi się że ma mniejszą moc Nie jestem tam jakimś super mechanikiem z góry dziękuję