Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blondynek2004

wybór i kupno prasy rolującej

Polecane posty

A dlaczego nie. Ja w swojej mam walce w spodzie dokładnie 2 jeden większy drugi mniejszy i myślę że nie byłoby problemu z poplonami w listopadzie zresztą zrobię zdjęcia środka i wstawię to myślę że rozjaśni to obraz.

mateusz1122    12

jak sianokiszonke da rade prasowac to czemu miala by nie dac rady prasowac swierzych mokrych poplonow?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez RolnikzPodlasia123
      Witam zastanawiam się nad kupnem nowej prasy i jadąc do dilera sprzedającego prasy McHale myślałem o wyborze modelu V660 lecz sprzedawca mówił że jest droga w utrzymaniu w przeciwieństwie do F5500. Będę robił nią około 600 bel słomy 300 siana i 500 sianokiszonki i boje się że w F5500 mogą bele stawać w słomie... Mam złe przeżycia z walcową Metal Fachu... I chciałbym zapytać o opinie użytkowników parasy F5500 jak sprawuje sie w słomie?