Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek72511

Sulky DPX 1155 - wysiew

Polecane posty

Bartek72511    81

Witam Panowie. Kupiłem taki właśnie rozsiewacz do nawozu. Sezon się zbliża a ja mam mały problem, a dokładnie z ustawieniem wysiewu. Znalazłem niby tabele po angielsku, i np. UREA to mocznik ale są tam 3 rodzaje, o gęstości nasypowej zbliżonej, ale każdy ma inne ustawienia. I mój problem polega na tym który jest właściwe do polskiego mocznika. Potrzebuje dokładnie wysiewu do mocznika, saletry, kizerytu, soli potasowej , i polifoski 6. Ma ktoś sprawdzone tabele lub swoje wyliczenia ? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Cześć. Ja mam taki rozsiewacz od nowości. Gdzieś tam pewnie mam tabele wysiewu to ci podrzuce jak znajde. A jak tam sprawuje się opryskiwacz KUHN? Ja mam Blancharda 3200 z belką aluminiową i jest bardzo ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Radosllaw właśnie te tabele widziałem jednak jest tu np Granular Urea i samo Urea, gęstość 0,78 a drugie 0,8 a ustawienia zupełnie inne. i jak według tych tabeli jest np saletra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

o Panie... tego nie wiem

przykro mi ;(

Edytowano przez Radosllaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez radeklegia
      Witam.chciałbym się dowiedzieć o opinie posiadaczy siewnika marki Sulky jak się sprawują i jego wady i zalety.
    • Przez frycu13
      Witam szukam tabeli wysiewu do rozsiewacza Sulky Dpx 1504
    • Przez hydroplast
      Witam
       
      Mam problem z moim rozsiewaczem nawozów Sulky DPX EXPERT.
       
      Od jakiegoś czasu nie działa mi waga.
       
      Pokazuje mi tylko na komputerze komunikat " hopper empty" skrzynia pusta.
       
      Waga cały czas pokazuje 0,000kg.
       
      Czy ma ktoś jakiś pomysł, oczywiście rozebrałem skrzynkę elektryczną i żadnej wilgoci nie było w środku.
       
      Załączam zdjęcia.
       
      Czy wie ktoś jaki jest pin do komputera Sulky vision wpb . W komputerze jest opcja sprawdzania czujników itp. Ale chronione jest to 4 cyfrowym pinem.







    • Przez grzesiek80
      Szukam numerów katalogowych części składających się na wysiew graniczny do rozsiewacza Akpil XL.
    • Przez Lukas1992
      Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj