Zaloguj się, aby obserwować  
bizonzo56user

na 7.5ha

Polecane posty

witam nie wiem na jaki ciągnik wymienic mtz 82 w złym stanie w gre wchodza jakies krajowe produkcje lub zetor lub pododbne cena do 22 tyś zł

ciagnik pracował by jako głowny plus kosiarka rotacyjna i lekki prace nie musi miec napedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak na 7.5 ha to wydaje mi się że dobry byłby ursus c-330 lub zetor 5211 ale wątpię że za taką cenę kupisz dobrego zetora 5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Kilka dni temu miał być remont MTZ-ta. Dziś już idzie na sprzedaż... a silnik po kapitalce :) Rozwijasz hodowle opasów, a chcesz w miarę mocny i wytrzymały ciągnik zmieniać na coś małego... To jakie masz w końcu plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

nie bież c360 będziesz żałował a myślałeś nad zetorem np 7211 super do kosiarki i pługa . Spalanie to mit jeśli by za dużo pił to wystarczy pompę ustawić na taką dawkę jak ma c 360 a i tak będzie o wiele lepszy iż c360 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2111    20

jak na taki areał to polecam coś z silnikiem perkinasa- mf 255 albo ursus 4512, tylko nie wiem czy się wyrobisz cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na remont u mnie to nie a szans za duzy koszt by wyszedł kabina uszelnienie i wszystko inne to koło 7.5 tys by wyszło i wole cos innego mniejszego a z czasem kupi sie jakiegos wiekszego moze też mtz a silnik to tylko pierscienie i wał po szlifie i to wszystko a rusek zaczoł sie sypać ostatnioi był juz kilka tys wsadzone w inny silnik i inne rzeczy

ten zetor troche za drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekc2    3

to poszukaj zetora 5011 do 22tyś na pewno coś znajdziesz bardzo dobry ciagnik sam mam takiego już 6lat silnik 3cylindry chodzi u mnie z kosiarka 1,65 i pługiem 3x35 nie duzo pali komfort lepszy niz w c360 awari praktycznie wogóle nie miałem a obrabiam nim 20 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Na taki areał to już bym wolał wsadzić z 10 tyś w ten ciągnik i przynajmniej wiem co mam a i jakieś konkretne maszyny można do niego zapiąć. Jeśli planujesz się rozwijać i powiększyć ilość ha to później znów będziesz kombinować z ciągnikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez vdan
      Mam pytanko. Zdecydowałem sie na DF k110 tego 120km.
      Mam 75 ha w tej chwili. Będzie to główny ciągnik w gospodarstwie. Mam również MTZ-a 82km( obecnie główny ciągnik) oraz C-360.
      W tej chwili daje sobie jakośc rade, ale dokupiłem troche ziemi i brakuje mi KM.
      Kupuje pług 4 obrotowy kvernelanda lub innej zachodniej marki., do tego agregat upr. siewny 3m potingera.
      poradzi sibie ciągniczek??
      co myślicie o tym zestawie??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj