Zaloguj się, aby obserwować  
migacz

beczkowozy Leboulch seria Optima

Polecane posty

migacz    317

Witam forumowiczów czy ktoś słyszał o takim producencie beczkowozów? Co możecie na ten temat powiedzieć? Lepsze czy gorsze niż Joskin, Meprozet. Jest ktoś kto użytkuje? Ich beczkowozy były na Premierach 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam kolego ja aktualnie posiadam beczkowóz Joskin win pack 2 komfort 14000l tandem co dokładniej chcesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Pytanie było o beczkowóz ale Leboulch a nie o Joskin. O Joskinach to już się trochę na forum naczytałem ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

w zeszłym roku wapno nam rozrzucał takim rozrzutnikiem obornika jak w temacie - naprawdę spodobał mi się sprzęt tej marki.

Tak wiem, nic nie wnoszę do tematu ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Oj chyba musisz się przejść na korepetycje. Leboulch to francuski producent maszyn rolniczych. Jak nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie zaśmiecaj tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez zetek123
      Koledzy pomóżcie. Mam problem z pompą od beczkowozy, mianowicie kilka dni temu podczas pompowania pękła łopatka i zablokowała pompę, aż zadusiło ciągnik. Po rozebraniu i wymianie łopatek na nowe pompa wcale nie chce ciągnąć. Jaka może być przyczyna, czy nowe łopatki muszą się dotrzeć, czy coś pękło?
    • Przez oaxis3333
      witam posiadam beczkowóż na spółkę zakupiony przez rodziców sąsiada i moich teraz ten sąsiad nie chce mi go dac do uzytku bo mówi ze moze jedynie go odkupic albo odsprzedac bo nie chce spółek co zrobic aby on mi go wydał do użytku bo sam uzywa go 
    • Przez romi
      Stan bardzo dobry.Cena do negocjacji.Tel 89 6451928.
      Link https://www.olx.pl/oferta/beczkowoz-pomot-chojna-6700l-CID757-IDuBb0b.html
    • Przez EDGE98
      Witam 
      Posiadam beczkę hts 10000 l i mam problem z rozjechanymi kołami czy ktoś wie jak to naprawic? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj