Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Jaki John Deere ?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak ta skrzynia funkcjonuje w moim 6620se :) lecz marzy mi się odskocznia od powszechnej przekładni. Moim marzeniem jest mieć w ciągniku control arm ze wszystkimi zaworami womami itp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jaką mi polecasz która może być umieszczona w comand control czy coś takiego w tym wielofunkcyjnym podłokietniku :) ?

 

To jaką mi polecasz która może być umieszczona w comand control czy coś takiego w tym wielofunkcyjnym podłokietniku :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

no w ComamdArm to tylko directdrive albo AutoPower, widze że kolega trochę wybredny

Edytowano przez podlach93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No własnie bardzo chciałbym ten Comand arm ;) i nie jestem wybredny :D

i jak patrze na zdjęcia to czy w gałce jest sprzęgło i półbiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

tak ja teraz jak bym bral to napewno byla by to skrzynia directdrive chlopak z serwsiu jd jezdzil na skrzyni dd i mowil ze rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

@John6620 na pewno w swoim 6620 nie masz skrzyni AQ+, co do AutoPowr czy DirectDrive jak tam chcesz mieć dźwignię zmiany biegów razem ze sprzęgłem i półbiegami skoro jedna to bezstopniówka a druga to dwusprzęgłowy automat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kris14 pomyliłem się, ponieważ w moim 6620 se funkcjonuje skrzynia 24/24 ;) po prostu pomyłka :) i nie rozumiem o co ci chodziło z tą dzwignią itp jak mógł byś uprościć wypowiedz ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

w skrzyni auto quad masz taka sama dzwignie jak w twojej skrzyni w 6620 tylko ze masz na dzoju odpalanie automatycznej zmiany pulbiegow no i sprzeglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ok już ogarniam sąsiad miał 6140M na testach właśnie z tą skrzynią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

M'ka pracowała przy rozrzutniku do obornika dragon. Ciągnik wprawdzie nie miał co robić przy tym rozżutniku ;)

TLS+ bardzo ułatwia jazde i komfort w kabinie ponieważ gdy jeździłem po wybojach to nie były one odczuwalne a jeszcze bardziej na siedzieniu kierowcy ;)

w M'ce nie podoba mi się jedynie to, że pomimo ramy na 6 cylindrów od R'ki to posiada ona tylko 4 cylindry;)

Diler JD udostępnił nam ciągniczek jak dobrze pamiętam na kilka motogodzin chyba 5 ale nie jestem pewien więc troche krótko ;)

Teraz na wiosne kolega bierze na testy Steyera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iktornR    1

Tego modelu nie produkuje się od 1.5 roku jedynie stany magazynowe gadanie gadanie ale i czym

chodzi o model 7530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj