Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zf11441

jak zwiększyć wydajność pompy spv 22

Polecane posty

zf11441    2

Panowie i panie tak jak napisałem w temacie w jaki sposób bądź czym można zwiększyć wydajność pompy spv 22/23 ?

Witam;Wedlug mnie to nic nie zrobisz zeby zwiekszyc jej wydajnosc.Bys mosial zmienic na wieksza srednice tloczki wraz z koszem cylinderkow,ale nie jest to mozliwe gdysz w obudowa pompy niema miejsca zeby zalozyc wieksze.

Groszek87    0

To jest ciekawy temat. W mojej ładowarce znowu chciał bym by wydajnosć pompy zwiększyć nie o wiele a żeby np miala wydajność przy 1000 obrtów taka jaką ma przy 1500. tylko ze takie przestawianie myślę ze nie wyszło by na nic dobrego bo znowu przy pchaniu brakowało by jej mocy. To juz wszystko jest przemyślane przez inżynierów chyba mądrzejszych niż my więc nie ma co ruszac ale dobrze by było wiedzieć czy się da bo z czasem pompa straci wydajność i moze można podkęcić na zaworze ktory reguluje przepływ oleju do wychylenia kołyski.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Pronarek82a
      Chce zalożyc do swego Pronara wiekszą pompe olejową! I chcę sie dowiedźiec ile kosztuje? Może ktoś u siebie założyl?
    • Przez valtera
      Witam.
      Czytałem w poprzednich postach o serwisach VALTRY. post Jaka Valtra
      Ponieważ jestem z województwa lubelskiego i mam problem z N111 polegajacy na tym, ze coś sie porobiło z pompą wtryskową i została zdemontowana przez mojego znajomego mechanika.
      Po sprawdzeniu próbowaliśmy ją założyc i niestety są problemy z odpaleniem.
      Otrzymałem informację jak toi zrobić i przekladamy ale nic.
      Czytałem o mechaniku- elektroniku i cos słyszalem, ze jest z Lublina i bardzo dobrze zna sie na silnikach co mi potwierdzono..Ma na imię Robert.
      Czy ktoś ma na niego namiary. Czytałem ze pracował w Hajnówce ale nie mogę nic znaleśc zadnych namiarów.
      Bardzo prosze o pomoc.
      Pisałem do kolegów z forum ale zaden mi nie odpisał.
    • Przez BenzAMG
      Witam potrzebuje zdjąć górną część (nastawnik, dekielek) pompy wtryskowej w tym silniku, ale nie robiłem tego nigdy i trochę nie wiem jak się za to zabrać. robił ktoś z was to już? jakieś wskazówkI?
    • Przez grzesiekwr4
      Witam widzialem podobny temat ale za duzo sie z niego nie dowiedzialem, otoz mam taki problem dymi mi strasznie ciagnik nawet na wolnych obrotach na czarno, wykluczam wtryski, filtr paliwa, glowice, wsztko bylo sprawdzane i regenerowane byl robiony kapitalny remont, Przed remontem oczywiscie nie dymil ale mial przedmuchy dlatego byl robiony, dzwonilem do serwisu i powiedzieli mi ze mam za grube uszczelki pod glowicami a w powiedzieli tez ze w fendtcie 509 byly montowane dwa silniki ale przed wymiana uszczelek chce sprawdzic ustawienie pompy bo po powrocie z warsztatu widac bylo zerwana farbe na laczeniu pompy z silnikiem z czego mechanicy nie przyznawali sie ze ja wogole ruszali, z gory dzieki za kazda wskazowke.
    • Przez Heniekii
      Witam

Jakie macie sposoby zeby z tego polaczenie nie leciala nawet kapka oleju?Mowa o pompie w ursusie 1204

Ja stosowalem podkladke miedzina 27 ale puszczala tak samo podkladka metalowo gumowa tez 27.
      Zastosowalem tez podkladke aluminiowa 26 i leciutko podpilowalem ja pilniczkiem zeby ciasno siedziala i bylo dobrze ale przez chwile bo jest po prostu za mieka a teraz zalozylem podkladke miedzina 26 i tez ja podpilowalem zeby ciasno siedziala oraz wkrecilem krociec do pompy na jakis specjalny klej ktory ma uszczelnic polaczenie na gwincie ale przekonam sie o tym dopiero jak na rozsiewacz zaladuje 2t nawozu

rozmawialem z wieloma osobami i to jest bolaczka zeby tak usczelnic pompe z króćcem aby nie bylo przecieku

sorki za blad w temacie mialo byc króćcem