nightmare

plug unia grudziadz

Polecane posty

nightmare    81

znalazłem nie drogo plug unni grzudziadz 4 skiby, z 99 roku, nie malowany, stan bdb, watro kupic taki plug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

2300 chce, cos opuści, przeslal mi zdjęcia na maila bo w ogłoszeniu nie było, plug nie używany od 2006 roku, lakier orginalny, jeszcze naklejiki fabryczne ma, elementy robocze nie wydarte. cena mi odpowiada, tylko czy tego typu plug w miare orze, i czy jest w miare wytrzymaly, mam ok 6 ha lekkiej ziemi ornej, wiec drogie niemieckie plugi nie wchodzą w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Na taki areał to tobie wystarczy.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Chcesz na 6ha ziemi ornej brać pług czteroskibowy?. To musisz mieć z 80km traktor 4x4. Ja też robie pługiem UG dwuskibowym ale przerobiłem go bo fabrycznie to można było szału dostać. A i to aż takiego sukcesu nie ma w porównaniu z Kverneland. Nie zastanawia Cię dlaczego kupił i nie orał nim?. Ceny krajowych pługów kuszą ale jak już je podepniemy do traktora to na polu można zdrowie stracić bo to tylko z nazwy się pług nazywa. Jak Ci wkręca ładnie to nie kładzie równo skib. Jeśli ten pług ma identyczne odkładnie jak ma Kverneland to warto ale jak ma takie same jak ma stary pług UG to omijaj szerokim łukiem. Chyba, że chcesz pobawić się i przerobić go nieco ale i będzie większy opór w tedy. Ja jak bym miał traktor 4x4 72-82km to bym brał Kvernelanda na kwadratowej ramie 3skiby zagonowy lub obrotowy jak by kasa była. Niepchał bym się w krajowe wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

mam ursusa 904, ma cos około 80 koni, ziemie 5 i 6 klasy wiec spokojnie da rade, plug 2 tez mam, ale nie chce cale zycie 30 stka orki robic bo to czasochłonne. trochę mnie zastanawia i dlatego zapytałem tutaj. postaram się wstawić zdjęcia bo nie specjalnie znam się na plugach, cale zycie chodzily te 2 skibowe.

 

wiem ze te zachodnie sa lepsze, ale nie chce nic drogiego bo nie mam za wiele tej orki, wole inwestować w maszyny do uprawy uzytkow zielonych bo lak mam 3 razy tyle co pola.

 

co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

do 80 konnego ciągnika na te ziemie to 5 skibowy pług a nie 4


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

nie przesadzajmy, na mój areal to i 4 skiby za dużo, a co dopiero 5, z tym ze do 80 trojki troszkę za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja tam dwa sezony sezony orałem ciagnikami około 80KM z pługiem unii 3 skiby szerokośc nadrabiałem prędkością, ale nie jest to dobre na dłuższa mete. ziemie też mam lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

ursusm 904 czy w 3 czy w 4 to musze 2 biegiem latac,takze jedna skiba więcej to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wacus1990    0

Ja tam dwa sezony sezony orałem ciagnikami około 80KM z pługiem unii 3 skiby szerokośc nadrabiałem prędkością, ale nie jest to dobre na dłuższa mete. ziemie też mam lekkie

Dlaczego nadrabianie szerokości prędkością nie jest dobre na dłuższą metę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Ze względu na szybsze zużycie elementów roboczych pługa.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
    • Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez luki4516
      Sprzedam plug zagonowy marki Lechia Puchaczow cena 2800 zl Stan bardzo dobry techniczny i wizualny.Kolo podporowe na lozyskach Wszystko sprawne. Pług warty swej ceny.Cena do negocjacji.





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj