Polecane posty

Grzesiek10314    196

Przeglądając zdjęcia NH T6 w internecie zauważyłem że występują w nich dwa rodzaje tylnych błotników. mam takie pytanie od czego zależy że dany model może mieć takie lub takie błotniki???

post-20350-0-29339300-1392215100_thumb.jpg

post-20350-0-41396900-1392215259_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zależy od zamówienia, chcesz takie to zamawiasz takie,a jak chcesz inne to zamawiasz inne, wystepują 2 rodzaje błotników i do każdych poszerzenia, podobnnie jest z dachem jest niski i wysoki dach i każdy może być z oknem dachowym bądź bez okna dachowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tylko co do dachu i błotników to w każdej wersji można zamawiać takie same błotniki i dachy w kabinie według upodobania chyba że dealer tego ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

tak właśnie myślałem jak @qazi mówi, że można sobie dobrać jakie się podobają.

@przemoj1 ale te modele się na pewno nie różnią błotnikami i dachem, tylko wyposażeniem i skrzynią biegów, więc tutaj błotniki i dach nie mają większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbychu665
      Witam... W swoim Władku mam strasznie pogięte błotniki tylne i nie wiem jak się zabrać w ogóle za ich wyprostowanie, wiec moje pytanie jest następujące. Czy da się zamontować błotniki np z C330 lub całą platformę z nowszego modelu, bo w moim ciągniku błotniki nie są połączone z podłogą. Pomóżcie
    • Przez t-25wladek
      Witam postanowiłem sobie w rozrzutniku zrobić światła bo kiedyś pies poprzegryzał kable i klosze były pobite i świateł nie miałem. Światła mam 2 czerwone okrągłe w każdym swietle są po 2 żarówki 1 to pozycyjne druga to stop. No i kupiłem sb wtyczke i wszystko, kable przy samych światłach poucinałem aby podłączyć nowe kable. Tu sie zaczyna problem wydaje mi się że fabrycznie były źle zrobione bo w 1 miejscu były 3 kable złączone i sklejone taśmą, a moze i było dobrze ale nie wiem. Więc ja poucinalem podorabiałem sb nowe kable i wszystko do wtyczki dobrze podłączyłem i włożyłem do ciągnika a tu lipa kierunkowskazy nie działają, masa też mi nie działa bo jak włoze wtyczne to bez masy też światła świecą, no i tylne światło lewe woóle nie świeci a prase świeci 1 żarówka i tak słabiutko. Co to moze być? kable napewno dobrze do wtyczki podłączyłem bo korzystałem ze schematu. Jak byście mieli jakiś schemat jak podłączyc kable do świateł albo coś. A i jeszcze we wtyczce jest 7 wejśc na kable 1 to masa a 6 to prąd od świateł wcześniej tak jak pisałem 3 kable były połączone ze sobą jakos nie wiem po co. Ja podłączyłem każdy kabel co idzie od lamp osobno idzie do wtyczki no i lipa nie działa ale czego to nie wiem. Prosze o pomoc
    • Przez prezes3p
      czy ktoś wie dzie można kupić przednie błotniki do mf??
    • Przez poziomka
      Witam mam pytanie w jaki sposób można zamocować błotniki w renault 120.54 poprzez jakie uchwyty czy coś .Czekam na odpowiedz.
    • Przez center
      Witam,
      Mierzyłem dziś ciśnienie na wyjściu hydrauliki zewnętrznej w moim MF255 i jest 160 bar przy obrotach silnika 2000 a powinno być 200. Dlaczego tak jest? da się to jakoś podregulować ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj