Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Ładowacz MAXI-ROL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam wszystkich. Słyszał ktoś o ładowaczu czołowym MAXI-ROL? Jak się sprawuje, jakie wykonanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

łatwiej by nam było ci co kolwiek powiedzieć jak byś wstawił link o jaką konkretnie ładowarkę ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nigdzie w necie tego nie ma. Ale raczej chodzi mi o firmę w ogóle, bo robią ładowacze w dowolnej konfiguracji pod większość ciągników. Mi mp. do pronara powiedzieli 14000. Udźwig 1750, 3 sekcje, dżojstik, łyżka 200 cm, montaż u mnie i gwarancja na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez PrzemoO
      Rozglądam się za przystawką do kukurydzy do kombajnu Claas Dominator 98 Maxi z silnikiem mercedesa 200 km. Pytanie 5 czy 6 rzędową. Zastanawiam się nad zakupem przystawki 6 rzędowej, jaką przystawkę proponujecie w przedziale cenowym do ok 40,000 zł. Oczywiście z docinaczem. Czy brać pod uwagę sztywną, czy tylko składana? Czy
      Jeszcze jedno pytanie odnośnie hydraulicznej regulacji szczeliny w przystawce, czy wszystkie to mają i jakie ma to dokładnie zadanie.
    • Przez massey235
      mam pytanie czy taki tur nowy ,Metal Fach .powinien sam opadac pomalu na postoju gdy jest podniesiony do góry ,
    • Przez romero
      Witam. Szukam tura do celtisa 456, myśle o nowym z firmy INTER TECH. Czy ktoś z was taki posiada? chciałbym dowiedzieć się jak to się sprawuje, jaki ewentualnie model wybrać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj