Kamil1025

Zetor 7245 rozmiar kół

Polecane posty

Kamil1025    0

Chce zmienić koła w zetorze 7245 z tyłu mam 13.6 r38 a z przodu 9.5 r28 a chce zmienić z przodu na szersze. Mogli byście podać odpowiedni rozmiar żeby zgadzał sie z tylnymi kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

Kolego a to jest aby na pewno zetor 7245 bo te wymiary co podałeś wgl nie pasują do tego modelu sprawdzałem w oryginalnej instrukcji zetora i tam nawet nie ma takich wymiarów opon podanych do tego modelu jakie ty masz założone tylko całkiem inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1025    0

a mógłbyś podać wszystkie kombinacje ?

A nie wiesz czy taka kombinacja jaką mam założoną może byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Moglbys zrobic foto chcialbym zobaczyc jak one wygladaja bo sam mam taki ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Mnie tylko ciekawi skąd 28 z przodu.

Bo z tyłu spotyka się koła 28,30,34 i zdaje się że 38 ale wąskie. Z przodu r24 i opony 11,2 i 12,4 przy większych kołach tylnych.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pomyliłem się nie 38 ale 36 cali tylne. A dokładnie 12,4-36.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

Kolega się musiał pomylić bo przeszukałem wszystko gadałem z 2 znajomymi i nie ma opcji żeby z przodu było r28 i na dodatek 9,5 taka wąska to było by koło do międzyrzędzi do c-360 do tyłu , a to tylne też jakieś za duże bo takie to ja mam założone r38 ale w zetorze 12145 , tak więc kolego sprawdzi pierw dokładnie jak tam pisze lub zrób zdjęcie bo do ładu to my nie dojdziemy , bo jak by na prawdę takie miał byś pozakładane to jedno że by się nie zgrywało a drugie dziwnie by ten traktor wyglądał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

Witam !

W moim kupionym Zetorze 7745 mam opony 11,2x24 i 16,9x36

Wg. instrukcji do tylnych powinienem z przodu mieć 12,4-24.

Co może się stać jeżeli od razu ich nie zmienię ?

Aha i jak powinna być zbieżność przednich kół

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Tragedi nie bedzie gorzej by bylo jakby bylo na odwrot wtedy by Ci sie szybko opony przednie zuzywaly i przystawka tez by to odczula. Treaz przedni naped wgl nie ciagnie bo przednie kola kreca sie wolniej niz tylnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Witam !

W moim kupionym Zetorze 7745 mam opony 11,2x24 i 16,9x36

Wg. instrukcji do tylnych powinienem z przodu mieć 12,4-24.

Co może się stać jeżeli od razu ich nie zmienię ?

Aha i jak powinna być zbieżność przednich kół

pozdrawiam

Według instrukcji z tyłu powinieneś mieć 16.9 x34 a nie 16.9x36 , a z przodu 12.4x24 przy takich oponach z tyłu to przód Ci hamuje wręcz .

http://pl.tractoor.pl/cignik/dane-techniczne/116-zetor/943-zetor-5211-7745.html


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

Według instrukcji z tyłu powinieneś mieć 16.9 x34 a nie 16.9x36 , a z przodu 12.4x24 przy takich oponach z tyłu to przód Ci hamuje wręcz .

http://pl.tractoor.p...-5211-7745.html

 

masz racje z tyłu mam 16,9-34

i zdecydowanie będę zmieniał przód na 12,4-24

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jeżeli masz 34 to nie ma tragedi, jak pisał kolega wcześniej , da się z tym żyć , jak tył łapie poślizg to przód ciągnie .

Normalnie powinno być tak, że przód ciągnie troszke szybciej niż tył ,


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj