Polecane posty

mariuszd93    559

Jeżeli skręcone tak, że kopaczka jest na środku, to nic nie szoruje. Jest minimalnie luzu ale się mieści między kołami. 

Chyba że masz wygięte te cięgła dolne, listwy czy jak to się tam nazywa. Bo ramię to jest element nakładany na wał podnośnika. 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc335m    10

Witam, chciałem spytać, czy ktoś może się orientuję czy wieszak prawy podnośnika od C360 pasuje do c330? Bo mam problem, że ten nowy sprzedawany obecnie jako wieszak prawy do C 330 trze o błotnik przy niektórych maszynach podczas opuszczania i podnoszenia a w C360 korbka jest inaczej umiejscowiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc335m    10

Nie da się źle założyć korbka od strony łącznika centralnego musi być a szoruje druga strona tego mechanizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys05    3

Witam!

Mam zamiar kupić glebogryzarkę STRUMYK 1.6m. Czy c 330 podniesie tą glebogryzarke? Waży ona 370 kg.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    626

Korbanki testowali udźwig w C330 i podniósł 700kg, czyli tyle ile jest w podane w danych technicznych. W dodatku, w testowanym Ursusie było niższe ciśnienie w układzie hydraulicznym, niż podane w instrukcji obsługi ciągnika.

P.S. Jak w dobrym stanie cały układ hydrauliczny, to i ładowacz Troll podniesie.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28672
44 minuty temu, bergman31 napisał:

Jak w dobrym stanie cały układ hydrauliczny, to i ładowacz Troll podniesie

U nas całe życie c330m z trolem chodzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3560

U mnie bez problemu podnosi owijarke 500kg długa na ok 2m ( nawet z bela na owijarce podnosi ale przód ciągnika 😉). Gorzej ze sterownością bo mimo obciążenia 60kg na przodzie nie radził bym na drodze przy pełnej prędkości wykonywać gwałtownych ruchów kierownicą 🤭😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

U mnie podniesie rozdrabniacz uniwersalny do sadu waga ponad 500 kg i dość długi , opryskiwacz 500 litrów i waga opryskiwacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    576

Rozdrabniacz sadowniczy 1.6 Warka - 460 kg, siewnik Hassia 3 m ( tylko z nasieniem rzepaku) ok 520 kg,  rozsiewacz nawozów Rauch  , 600+150 kg, ale mam zamontowane obciążniki w przednich kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4657

Bezproblemowo dźwignie, mój na starej pompie podnośnika dawał radę bez problemów podnieść sadzarkę ze 150kg ziemniaków, a na nowej pompie to już całkiem leciutko- waga podobna jak ta glebogryzarka. Fakt faktem przód zaczął się lekki robić bo nie mam żadnych obciążników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radar83    0

Dźwignie bez problemu co to jest na niego💪 tylko tak jak pisali przy sprawnym układzie hydraulicznym.U mnie M-ka dźwiga pęłny opryskiwacz 450L+ waga opryskiwacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik64    0

Witam. Ponawiam temat. Może coś podpowiecie bo już nie mam pomysłu. Kupiony nowy rozdzielacz hydrauliczny 3sekcyjny + ta blacha zamiast oryginalnego, tulej+ tłok+ pierścienie nowe, oringi nowe a podnośnik dalej opuszcza nie chce trzymać. Co chwila słychać takie pęknięcie ( jakby ujscie ciśnienia oleju gdzieś było) z okolic podnośnika. Próbowałem już na różne sposoby i bez zmian 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofix224    26

Jeśli się nie mylę to C330 na końcówkach ramion ma udźwig 700kg. Taki opryskiwacz pełny będzie ważył więcej, poza tym będzie on odsunięty w tył od końcówek ramion i nawet ggyby podniósł taki opryskiwacz to obawiał bym się o stabilność/bezpieczeństwo takiego zestawu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj