Polecane posty

david697    0

Filtr dobrze przeczyścić to podstawa. Najlepiej kompresorem i ropą. A co to zaworu to śmiało, orgilalnie powinna być jeszcze blomba z drutu na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Polej ten kapturek jakimś środkiem penetrującym niech postoi jakiś czas potem powtorz, przed odkręceniem postukaj młotkiem po nim i najlepiej kluczem nasadowym z wyczuciem powinien sie odkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1062    0

odkręciłem i podłożyłem jak na razie 1 podkładkę, nie widzę żadnej różnicy- dalej podnosi za wolno. Ile w sumie ma być tych podkładek? W katalogu części widziałem trzy + uszczelka.

 

 

Podłożyłem w końcu 2 podkładki bo z trzeba nie dałem rady złapać gwintu- za mocna ta sprężyna ;[ , ale jakoś nie widać różnicy w szybkości podnoszenia, na obrotach 800 ledwo co podnosi belkę, na 1600 to ma siłę ale dalej wolno. Czyli w sumie bez zmian.

Podejrzenie pada na zużytą pompę, mam racje??

Edytowano przez dawid1062

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volf    3

Jak pompa zużyta (a na to wygląda)to podkładanie podkładek nic nie da. Dobrze byłoby sprawdzić ciśnienie manometrem, żeby nie przesadzić z tymi podkładkami, bo wtedy nowa pompa nie posłuży za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Też pompę obstawiam, miałem podobne objawy. Ale gdy frezy na wałku trzymającym ramiona poszły się gwizdać wymieniliśmy też pompę. Wcześniej o podniesieniu pługa na jałowym biegu można było pomarzyć, teraz wystarczy tylko przestawić rozdzielacz a pług podnosi się aż miło. ;)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojak    1

Mój też kiepsko podnosił, ale ja mam pompę dobrą, a wada była w rozdzielaczu co podejrzewałem od początku. Po prostu miał już za dużo nieszczelności i tyle. Wymieniłem na ten po regeneracji, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem, podobno lepiej kupić nowy. Pierwszy nie działał, drugi tak samo, ale było coś chyba z zaworem, bo opuszczał ten po regeneracji jak głupi, a kiedyś po prostu sam się naprawił. Przestał opuszczać i jest teraz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

Możecie mi napisać krok po kroku jak wymienić pompę?


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetli100    3

Witam. Jestem nowy na forum i też mam problem z podnośnikiem w swoim ciapku. Otóż jak zaczyna podnosić coś cięzkiego to na początku idzie to całkiem sprawnie, ale podniesie do pewnego momentu i niemal sie zatrzymuje albo podnosi bardzo powoli nawet na bardzo wysokich obrotach.Prosze o pomocne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rayman    2

Czy aby wymienić pompe podnośnika w C330 trzeba go rozpołowiczać czy wystarczy zdjąć tą pokrywę i odkręcić śruby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rayman    2

A co z wymianą oringów na wyjściu do skrzyni. Ile tam powinno siedzieć pierścieni gumowych jeden czy dwa? Jak je zalożyć i gdzie sie dokładnie znajdują?

Po czym poznać, że należy już wymienić cylinder po wyjęciu i jedynie wzrokowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek007    84

Drodzy koledzy mam pytanie gdzie się podkręca ciśnienie podnośnika tak aby szybciej i lepiej unosił. Podnosi mi dobrze ale chciał bym żeby podnosił lepiej często padają takie pytania "Że ma rozdzielacz podkręcony na maksa" coś w tym stylu i dzięki temu lepiej unosi. pytanie dotyczy c330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciśnienie to Ty podniosłeś, ale mi - TY TAM NIC NIE MAJSTRUJ PRZY ZAWORACH, JAK MASZ JESZCZE WSZYSTKO CAŁE, nie po to zawory są ustawiane fabrycznie żeby jeden z drugim sobie podkręcał jak mu czapka stanie. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin181    117

Witam.Mam problem z c-330 otóz podniosłem ciezka maszyne i cos pekło.Podniosłem tylko pare centymetrów wiecej sie nieda :unsure:

 

Dodam też ze przyczepe kipruje. :unsure:


Nie moc ciągnika lecz technika zrobi z ciebie zawodnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Najlepiej zdejmnij podnośnik i sprawdź sam co się stało na odległość ciężko zdiagnozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin181    117

Dzieki wszystkim za podpowiedzi w poniedziałek sie okarze jak cos to napisze co jest grane B)


Nie moc ciągnika lecz technika zrobi z ciebie zawodnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj