Polecane posty

Nikita_Bennet    316
Napisano (edytowany)

wymieniłem na regenerowany z tucholi.

Niby działa, zobaczymy jak długo, skusiłem się daniem swego na wymianę bo 12 msc gwarancji a jakbym chciał swój po regeneracji to tylko 6 miesięcy i to był błąd bo ten po regeneracji ma jakiś dziwny luz na dzwigni w stosunku i do tego który oddałem i do jeszcze jednego który mam.

Faktem jest że na razie jest sprawny i nie mogę się czepić niczego.

Zapłaciłem 350 brutto z wysyłka. Nowy wiecie ile kosztuje.

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy w mojej 330m podnosił ładnie podnośnik ale szybko opuszczał wczoraj po koszeniu trawy nie podnosi wogóle nawet na pusto.Nie wiem od czego zacząć, nigdy nie rozbierałem ciągnika ale mechanika nie jest mi obca więc może za waszą pomocą bym to zrobił.

Gdzie znajduje sie pompa i jak jest napędzana i jak sprawdzić czy podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Zacząć trzeba od sprawdzenia poziomu oleju i czystości filtra oleju. Dopiero później szukanie innych uszkodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

. mam mały problem , poniewaz posiadam ursusa 330m i zamontowałem tura 3-sekcyjnego i bardzo słabo podnosi mi tura  przy zładunku 300-350kg ;;;co panowie proponujecie zeby byla poprawa, a moze dało by sie jakos wzmocnic podnosnik ;;;z góry dzieki z wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

3  sekcyjny tur  do  c 330 to nieporozumienie .... 

Jeśli już założyłeś-  to  wzmacniana  wydajna  pompa i  trzeba  podnieść   ciśnienie  na  zaworze  przelewowym 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cegid    0

Witam, Pany! :)

Sytuacja jest specyficzna. Dokuczało nam opuszczanie podnośnika, więc wymieniliśmy pierścienie siłownika i oringi przy kolanku, pod deklem i pod tuleją. Problem nie ustał (stare pierścienie właściwie nie są zużyte) więc dzisiaj dobraliśmy się do rozdzielacza. Jeden oring był walnięty. Wymieniliśmy wszystkie cztery i nadal to samo. Gdzie szukać przyczyny?
Dodatkowo teraz nam już ledwo podnosi. Przedwczoraj jeszcze jakoś jakoś na pełnym gazie podnosił. Teraz tak jakby był zapowietrzony układ. Zastanawiamy się, czy pompa też już nam nie padła. 

Poradzi ktoś coś? Bo nie ma jak słowy wozić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max696    9

Jeżeli uszczelnienia na siłowniku wymienione, to winny za opuszczanie jest rozdzielacz, a wolne podnoszenie to prawdopodobnie pompa, możesz wymienić w niej oringi i simmering jeśli są zniszczone. 
wszystko w tym temacie:
http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6877-c-330-podno%C5%9Bnik/page-53

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/8845-rozdzielacz-w-ursusie-c-330/

Edytowano przez max696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

Siemka, mam problem z podnoszeniem , wyglada to tak że jak podniose i tam troche opadnie i chce podnieść to opada na ziemie ,i musze poruszać wajchą na skrzyni od załaczania pompy żeby znowu podnieść .  Co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Spotkał się ktos z takim czymś że nowa pompa po zamontowaniu wyje.Pompa Oryginał Hydrotor.Podnośnik elegancko dzwiga i nie opada nic .Jak pompe wyłącze to nic nie wyje a jak włącze to wyje.Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toobek    57

Tak samo miałem. Po jakiś czasie pompa się ułoży i ucichnie. Nie przejmuj się tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Dziś podpiąłem rozrzutnik na dolny zaczep i podniosłem ramienia podnośnika na maxa. Po dniu pracy odczepiłem rozrzutnik a podnośnik nie chce opaść. Co może być przyczyną?? Na środkowym położeniu słychać pompę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj odpaliłem swego ursusa i chciałem podnieś pług gdy zaczołem podnosc traktor zaczą wyć dokładnie pod siedzeniem tak mi się przynajmniej zdaje bo czułe wibracje i słyszałem wycie co to morze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strogonow    16

Wyje po całkowitym podniesieniu czy w trakcie? Jeżeli po całkowitym to rozdzielacz nie odcina dopływu oleju do cylindra podnośnika i bije na zawór przelewowy (bezpieczeństwa). Mam to samo w c 355


Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

po mojemu to bedzie ten tryb co na niej siedzi, rozbity jest.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania550    0

Nie zawsze pomaga sama wymiana pierścieni. Ja wymieniłem pierścienie i nie pomogło wcale. Zmieniłem cały cylinder i filtr oleju problem znikł. Podnosi powoli ale nie opada. 

Edytowano przez kania550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj