Polecane posty

ekwador    11

Michał,  to co piszesz nie jest ani wygodne ani praktyczne bo maszynę trzeba podnosić na uwrociach.

Niech założy dodatkowy rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej i pod niego podłączy układ hydrauliczny pielnika.

Z podłączeniem silników podałeś najprostszy i najtańszy sposób, można też podłączyć równolegle z użyciem dzielnika strumienia oleju 50/50 % ale on już kosztuje około 500 zł

Edytowano przez ekwador

Nastały kolejne zmiany na Agrofoto

Najwyraźniej został wprowadzony nowy model rządów, mod przekracza normy społeczne, a Admin daje ciche przyzwolenie nie reagując na to.

Terror  nową wizytówką forum

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo    1

Mam pytanie, czy do c-328 nada się rozdzielacz ( ten pod siedzeniem ) od c-330. Różnią się ilością otworów ( od c-328 ma 5 otworów a od c-330 ma 4 otwory ) ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekwador masz racje podałem najprostszą wersje. Wiadomo wygodniej z rozdzielaczem na blotniku i najlepiej z zatrzaskiem. Sam chce taki zakupic do oglawiarki i formownicy.

Brawo

Tak rozdzielacz od c330 nada sie do c 328 jedynie musisz kupic rurke przelewową.

Edytowano przez MichalUrbaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Olej  ma  to  do  siebie że  płynie  tam  gdzie  ma  lżej  , przy  większym  obciążeniu  jednego  silnika ,  olej  pójdzie  do  tego  co ma lżej . żeby  to  normalnie  się kręciło potrzebny  chyba  dzielnik  strumienia  oleju 50/50 % . 

O  jakim  pisał 

ekwador

Możliwe  że w  fabrycznych  maszynach  tego  typu  jest  to montowane 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może nie ta temat.

jaki olej do hydrauliki w c 330

 

co trzeba wymienić,na zimnym podnosi jakoś(normalnie)a na ciepłym silniku(jak ciągnik popracuje przy orce np)ledwo podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Olej  hipol . Trzeba  sprawdzić  pompę na początek i  pierścienie  na  tłoku  podnośnika 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki hipol dokładnie bo jest tego troche(najlepiej link)podobno 23l trzeba

pierścień na tłoku był wymieniany jakieś 2 lata temu

 

może trzeba by teraz nowy cylinder+tłok+pierścienie(wymienia ktoś tłoczysko)

co do pompy i rozdzielacza to jakieś 6lat temu było regenerowane

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
1490    6

może nie ta temat.

jaki olej do hydrauliki w c 330

 

co trzeba wymienić,na zimnym podnosi jakoś(normalnie)a na ciepłym silniku(jak ciągnik popracuje przy orce np)ledwo podnosi

 

Witam ja wymieniłem pompe rozdzielacz olej i uszczelnienia tłoczyska i koszt wyniusł 1300zł robota mechanika i części i jeszcze jakaś podkładka mosiężna bo była zmielona teraz jest super

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Odkręcasz  dekielek i masz  oringi , da  się  bez odkręcania pompy od pokrywy podnośnika , po  co ci  zdjęcia? w  każdym  sklepie  rolniczym  będą  wiedzieli jakie trzeba ,  chyba że masz jakąś nietypową pompę, to lepiej najpierw rozebrać dopiero  szukać 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit;

co możecie powiedzieć o zaworze bezpieczeństwa w rozdzielaczu pod siedzeniem.

jest to w jakiś książkach co sie składa na taki zawór.bo gdzieś czytałem że składa sie 3 podkładki+uszczelnienie

wczoraj wykręciłem go i kulka/sprężyna/4 podkładki o średnicy spręzyny/korek/podkładka uszczelniająca

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Uszczelka  pod  korek  , śrut ,  sprężyna  i podkładki , ilością  podkładek  możesz  regulować  udżwig 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=21&cad=rja&uact=8&ved=0CGQQFjAKOAo&url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fmanometr-glicerynowy-wroclaw-hydraulika-silowa-i4839117737.html&ei=1iepVLyiDa6U7QbL7IHoDg&usg=AFQjCNHWVnQ8N0uKIP4h50k2yn2RXNVOHw

 

 

Z23_C1_R3.jpgshim.gif

 

 

 

MANOMETR  GLICERYNOWY

 

CENA: 55zł / brutto /szt.

 

 

Aukcja dotyczy nowego manometru glicerynowego (0-400bar)

stosowanego w różnych maszynach dostępnych na polskim rynku .

 

 

 

Manometr JEST NOWY w bardzo wysokiej jakości ale  SUPER CENIE !!!

 

 

 

 

 

 

 

Możliwośc doboru innego manometru według zamówienia .

Wtedy wystawię osobną aukcję.

MANOMETR GLICERYNOWY (0-250bar) - 50zł

MANOMETR GLICERYNOWY (0-600bar) - 75zł

MANOMETR GICERYNOWY (0-1000bar) - 85zł

 

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT NA ŻYCZENIE KLIENTA !!!!

 

Parametry techniczne

- przyłącze radialne - 1/4"

- ciśnienie (0 - 400bar)

- tarcza fi 63

 

W ofercie posiadamy różne przyłącza manometru

i przewody pomiarowe zdjęcie nr.: 5 !!!

NP.:

1/4" - M12x1.5 gwint zewnętrzny

1/4" - M14x1.5 gwint zewnętrzny

1/4" - M16x1.5 gwint zewnętrzny

1/4" - M18x1.5 gwint zewnętrzny

koszt przyłącza - 15zł brutto

 

 

Nasza firma działa w branży HYDRAULIKI SIŁOWEJ

już od kilku lat na rynku polskim

i wiemy że towar wysokiej jakości

to podstawa handlu w dzisiejszych czasach !!!

 

ZAPEWNIAMY MIŁĄ I PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ

ORAZ SZYBKIE TERMINY REALIZACJI !!!

 

 

JEŚLI MASZ PYTANIA DZWOŃ LUB PISZ

0-793-724-722

0-791-777-850

hydroplast@vp.pl

TOWAR  FABRYCZNIE  NOWY

 

ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

 

SPRAWDŹ NASZE INNE AUKCJE !!!

 

shim.gifZ23_C1_R5.jpgshim.gif

       Firma PPUH

       "HYDRO-PLAST"

         Szczepańczuk

            ul. Krakowska 127, WROCŁAW

        tel. 0-791-777-850

       warsztat: 0-793-724-722

         hydroplast@vp.pl

       

 

DPD POLSKA SA

 

 

- WPŁATA NA KONTO

- POBRANIE

- ODBIÓR OSOBISTY

Wystawiam

Fakturę VAT

shim.gifZ23_C1_R7.jpgshim.gif


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian71311    0
Napisano (edytowany)

Mój problem polega na ty że podnośnik w temperaturze na zewnątrz od 0* C  podnosi elegancko a jak temperatura spadnie po niżej 0 to jest problem w ogóle nie podnosi  co może być przyczyna ? lipnie że podnosi jak jest ciepły olej .... ;/ Ciągnik to URSUS C-330

Edytowano przez Damian71311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1004t    38

a moze gdzies sie woda do skrzyni dostala i dlatego, bo dziwne ze tylko ponizej zera nie podnosi. Znajomemu cyklop zima na mrozie nie dzialal a gdy temperatura byla na + to bylo ok. Dopiero po spuszczeniu oleju na wiosne zobaczyli ze woda, wymienili na czysty i jest ok. Proponowalbym od tego zaczac. A duzo korzystasz z hydrauliki zewnetrznej? Bo czasem gdy sie korzysta z przyczep sasiadow mozna sobie olej zabrudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian71311    0

mało używam hydrauliki zewnętrzenej ;) sam nie wiem co może być przyczyną ;/ jak  da się  jakoś inaczej sprawdzić  czy w oleju jest woda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj