Skocz do zawartości
agrofoto

Zaproszenie na czat ze specjalistami Monsanto

Polecane posty

agrofoto    82

Monsanto_logo_66x20.jpg

sto_lat_innowacji_dekalb_logo.jpgRoundupMax2_logo.jpgApyros_logo_269x110px.jpg

Witamy serdecznie,

informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa kolejne spotkanie ze specjalistami firmy Monsanto. Czat odbędzie się 13 lutego 2014 r. o godz. 20:00 a naszymi gośćmi będą specjaliści do spraw sprzedaży nasion kukurydzy DEKALB oraz środków ochrony roślin. Będzie to okazja do zadania wielu nurtujących pytań oraz uzyskania odpowiedzi z pierwszej ręki.

 

Tematem spotkania będzie wybór najlepszych odmian kukurydzy DEKALB w Państwa gospodarstwach.

 

Według specjalistów zajmujących się opłacalnością uprawy kukurydzy na wielkość plonu ziarna wpływają trzy istotne czynniki: wybór odmiany, zabiegi uprawowe (przede wszystkim nawożenie i technologia odchwaszczania) oraz warunki pogodowe. Ten ostatni czynnik jest niezależny od rolnika, natomiast dwa pierwsze całkowicie zależą od podejmowanych przez niego decyzji. Wybór odpowiedniej odmiany wpływa w ponad 30% na uzyskany efekt ekonomiczny. Dlatego tak istotne jest, by decyzję dotyczącą zakupu materiału siewnego poprzedzić analizą jego właściwości, potencjału plonotwórczego i przydatności dla wybranego kierunku użytkowania.

Więcej informacji na temat wyboru odpowiedniej odmiany kukurydzy znajduje się na

www.agrofoto.pl/mailing/monsanto-022014/wybor-odmian-kukurydzy.pdf

Zachęcamy Państwa do lektury.

 

 

Zastanowimy się również nad problematyką jak najlepszej ochrony uprawy, omówimy nowości firmy Monsanto na rynku środków ochrony roślin oraz przypomnimy sprawdzone preparaty. Roundup® obchodzi w tym roku 40-lecie obecności na rynku.

 

Roundup® MAX2 – jest to najbardziej skoncentrowany herbicyd nieselektywny w portfolio firmy. To także, jak dotychczas, jedyny herbicyd w formie granul rozpuszczalnych w wodzie, Cechuje się wysoką koncentracją unikalnej soli glifosatu (680 g substancji czynnej w 1 kilogramie) i szybkim działaniem w roślinie. Dzięki technologii Transorb™, substancja aktywna szybko jest pobierana i przemieszczana w całej roślinie, aż do korzeni. Korzyści dla użytkownika płynące z tej technologii są nie do przecenienia. Wystarczy 1 godzina bez deszczu po zabiegu, aby preparat został pobrany przez roślinę.

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym na

http://www.monsanto.pl/srodki-ochrony-roslin/galeria-filmow

 

Apyros™ 75 WG - selektywny herbicyd do powschodowego zwalczania miotły zbożowej oraz wielu innych chwastów jedno- i dwuliściennych w uprawie pszenicy i pszenżyta.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa pytania 13 lutego 2014 r. o godz. 20:00 na portalu www.agrofoto.pl. Wiedza zdobyta podczas tego spotkania na pewno pomoże w uzyskaniu wysokich i zdrowych plonów.

 

Do zobaczenia.

Zespół Monsanto Polska

Edytowano przez Spanner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_b    0

Ech, niestety nie wyrobię się na 20. A czy jest wiadomo do której mniej więcej będzie prowadzony ten czat? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×