Zaloguj się, aby obserwować  
yale

Farmtrac ,new holland czy zetor

Polecane posty

yale    15

który będzie najlepszy do tura i ogólnie do prac polowych,new holland td5,85 cena 138 w tym rewers hydr ,klima ,obciażniki tył farmtrac 685 ,142 brutto do negocjacji wyposażenie podstawowe ,zetor proxima 90 ,140 brutto w tym dołożony rewers ,szybka skrzynia ,dodatkowa para wyjść ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Nie mam żadnego, ale z tego co wiem w moich stronach na NH nie narzekają, na Zetory mówią, że wywrotne przy ładowaniu (często potrzebna jest solidna przeciwwaga na tył), a Farmtraca ma jeden z sąsiadów i jakoś mnie ten ciągnik nie przekonuje (jest na gwarancji i miał już kilka usterek, do tego jakość w kabinie raczej słabsza niż w Zetorze i NH).

Ja bym wybrał NH.

Porównaj ich wymiary, masy i zwrotność.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

zetor proxima 90 poniewarz według mnie cieszy się najbardziej zaufaniem polskich rolników nie ma problemu z serwisem oraz jest dobry w oszczęności paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yale    15

zwrotność to nh bije na głowe pozostałe bo jezdziłem akurat troche nim,masy wszystkich 3 podobnie nh chyba najlżejszy 3700 coś ale na tył obciązniki do tura dorzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrałbym zetora może dla tego, że sam mam 2 ciągniki tej marki i jestem zadowolony. Jeden z nich jest z turem. Nie wiem jak jest ze spalaniem w nh, ale u mnie jest ok. A ten farmtrack jakoś mi się nie widzi no i jest najdroższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

Nie mam żadnego, ale z tego co wiem w moich stronach na NH nie narzekają, na Zetory mówią, że wywrotne przy ładowaniu (często potrzebna jest solidna przeciwwaga na tył), a Farmtraca ma jeden z sąsiadów i jakoś mnie ten ciągnik nie przekonuje (jest na gwarancji i miał już kilka usterek, do tego jakość w kabinie raczej słabsza niż w Zetorze i NH).

Ja bym wybrał NH.

Porównaj ich wymiary, masy i zwrotność.

 

masz racje żeby porównał te parametry a także udzwig , wydatek pompy oraz cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yale    15

cena jest podobna wszystkich trzech ,wydatek pompy najwiekszy ma nh chyba 61 ,udzwig nh 3600 farmtrac 3100 a zetor najwiecej cos okolo 4 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

ja osobiście wybrałbym zetora poniewarz udzwigiem biją te marki na głowę a także poprawili oszczędność paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

zetor proxima 90 poniewarz według mnie cieszy się najbardziej zaufaniem polskich rolników nie ma problemu z serwisem oraz jest dobry w oszczęności paliwa

zetor raczej cieszy się najlepszym zarobkiem dla dielerów, ogólnie jak rolnik zachodzi do dielera i pyta się co kupić dieler "wyczaja" co może najszybciej "orzenić" tak więc na pierszy ogień idzie zetor bo bla bla bla bla, jak rolnik coś marudzi na koszty polecany farmtrac, a jak chce konkretnie to zachodniak, no a do tego sezonowe hity sprzedarzy, cenniki się zmieniają i były takie okresy że najkożystniej cenowo przedstawiał się farmtrac czy zetor czy zachodniak, także tym zaufaniem wcale bym się tak nie sugerował, z przedstawionych propozycji wychodzi na to że nh dobrze wychodzi cenowo z dobrym wyposarzeniem i na to bym się decydował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Patrz głównie na skręt, masę i rozstawy kół oraz osi bo to jest ważne, najlepiej żeby miał też rewers elektrohydrauliczny. Najlepiej wypada chyba zetor ale pod względem ceny widzę, że NH się postarał. Kiedyś były ich testy w Top technice i z tego co pamiętam spalanie Zetora było na niskim poziomie w całym cyklu obrotów natomiast spalanie NH wzrastało drastycznie wraz ze wzrostem obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario5566    0

TD 5 85 w cenie 138 tys. brutto, ma pneumatyke i fotel pneumatyczny,jesli tak to cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj