metik

Siedzenie w mtz 80

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
metik    0

siemka wszystkim szukam siedzenia do mtz 80 bo mi się rozwalił i już nie ma na czym siedzieć a nowe kosztuje ponad 1000 tys zł no i kieruje tu do was pytanie czy nie można by wstawić siedzenia z jakiegoś innego ciągnika ja słyszałem że będzie pasować ze stara ale nie wiem czy to prawda czekam na wasze odpowiedzi pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metik    0

Ursusc385 to siedzenie trochę lipne do mtz ja potrzebuje jakiegoś masywniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

ja wsadziłem siedzenie od golfa 2 na oryginalna amortyzjacje.troche wysoko sie siedzi ale da sie przyzwyczaic.moze od poloneza bedzie lepsze bo jest nizsze.poszukaj czegos od samochodu na szrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja do mojego mtz kupiłem nowe orginalne za ok 250 zł. Nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie można wymienic poszczególne elementy bo jest rozbieralne. Kupiłem spód i oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabollo85    0

proponuje wstawic z jakiegos auta,vw ma dobre siedzenia(ja do swojego belarusa 611 wstawilem od deutza dx110 z pompa:)efekt fajny i nie drogi bo dalem za nie 350zl)wiec juz twoj wybor pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

żeby jeszcze jeździł jak samochód.

ale od vw golf są dobre.

za 50zł można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

ja do mtz-a 82 zamierzam zalozyc siedzonko od malucha bo takie mam a to co teraz jest w ciagniku do jest cale rozwalone ale od jakiegos auta napewno bedzie pasowac poszukaj na szrocie


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

hmmm fajne ale cena tez niczego sobie


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Poszukaj na szrotach jakiegoś siedzenia pneumatycznego od ciężarówki komfort murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79
ja do mtz-a 82 zamierzam zalozyc siedzonko od malucha bo takie mam a to co teraz jest w ciagniku do jest cale rozwalone ale od jakiegos auta napewno bedzie pasowac poszukaj na szrocie

Też założyłem siedzenie od malucha, ma niskie oparcie i nie ogranicza widoczności, jest tyklo jeden minus bo jest ono ze skajki i w upalne dni można sobie przysmażyć cztery litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

i jak juz jakies zalozysz to napisz jakie i jak pasuje ;) a piotrkrk25 mam w c330 z tyłu tak od jednego błotnika do drugiego deski pezykrecone i połozone tylnie oparcie od malucha no i czasami troche przypieka ;)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemi    45

Polecam odwiedzić szroty w poszukiwaniu siedzenia od ciężarówki. Tak się składa że trafiłem gdy znajomy rozbierał jakąś ciężarową Renault na złom i wychaczyłęm od niej fotel, wystarczyło dorobić mocowanie i skrócić oparcie, i za 100zł mam extra fotel z bajernymi regulacjami. Do MTZ pasuje idealnie.

Notabene zauważyłem, że w ciągnikach Renault były montowane identyczne fotele! :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

ja tez musze mocowania przerobic bo w siedzeniu od malucha sa szersze ale tak jak juz tyle osob mówilo odwiedz szroty i musisz cos znalezc . :) HEMI fajne masz teraz siedzonko :):)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

Witam.

 

Poszukuję wałka skrętnego do siedzenia MTZ. Jest on umieszczony na dole z tyłu siedzenia, poprzecznie, w siedzeniu są takie dwa, na końcach mają koła zębate. W moim siedzeniu jeden wałek się ukręcił i opada siedzenie na dół. Nie mogę nigdzie kupić takiego wałka. Jeśli ktoś ma stare siedzenie z dobrym wałkiem to myślę, że się dogadamy.


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

To napisz coś więcej kolego, skąd jesteś, czy mógłbyś wysłać przesyłką no i jaka cena.


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez salas89
      witam mam pytanie o rade w sprawie zakupu białoruski . Uzywana była by do ladowania obornika i wapna  , co rocznego odkopania rowu , wykopania fundamentow pod budowe domu i wielu prac porzadkowych w gospoarstwie . Znajomy chce mi sprzedac 2 białoruski rolnicze w kwadratowej budzie ze wszystkimi łyzkami , widłami , itp posiadaja papiery na jego babcie , chce za to 9500zł ale jedna ma uszkodzony silnik ( brak glowicy) a druga niby sprawna ale nie odpalana od 5 lat , opony troszke kiepskie z tyłu maja (chyba jeszcze orginalne od nowosci). Cena troszke przewyzsza cene złomu wiec duzej straty by nie bylo , tylko czy jest sens sie w to pakowac ? Czy taki jumz moze cos w polu porobic czy juz tylko zlomowisko go czeka ? 
    • Przez Bostorn
      Witam
      Od niedawna jestem posiadaczem stety bądź niestety Jumza wersji rolniczej Koparko spycharki. Masa kasy w niego poszła i idzie dalej, gdyż nie lubię, jak mój sprzęt przypomina szajs. Porobiłem silnik, teraz czas na hydraulike. Dużo przewodów jest powymienianych, niektóre są dużo za długie, czepiają, haczą. Przewod od obrotu czepia o łapę, Jutro porobię zdjęcia i wstawię jak to u mnie wygląda. (wszystkie te operacje robił, robili poprzedni właściciele) 
      Moje pytania oraz problemy są zastępujące :
      - Czy mógłby mi ktoś pomóc z odpowiednim ułożeniem przewodów i ich podłączeniem tak, aby wszystko było tak jak należy? Może ktoś coś źle podłączył, złą stroną poprowadził? 
      - Podczas pracy masztem potrafi dziwnie działać, tzn chcę do góry coś unieść, siłownik idzie do dołu, a po chwili idzie do góry. , czasami bywa tak, że silnie i szybko podnosi, bądź obraca się w 1 stronę, a w 2gą bardzo bardzo powoli i z oporem wraca.  Ostatni z siłowników (od wideł) mocno ciekł, więc go wyjąłem, oczywiście był prawie cały schowany, podczas odkręcania przewodów, w górnym było ciśnienie i powietrze, tryskało i pluło konkretnie. Czego to może być wina? Układ jest zapowietrzony? Jak go odpowietrzyć? 

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Maksol
      Witam chciałbym zapytać posiadaczy ciągników mtz Pronar 82 w wersji sa i tsa o opinie o tych ciągnikach i o tym co należy sprawdzić przy zakupie tych ciągników.
    • Przez iridium3000
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim zakresie obrotów najlepiej się poruszać w celu ekonomicznego spalania 952.3 w czasie transportu i prac polowych.
      W orce trzymam 1800obr w transporcie 1600obr 
      Myślicie że można by zejść w pracach polowych do 1600obr a w transporcie 1400obr czy to za mało?
      Z tego co widziałem nowy  Fendt  120koni w orce latał na 1550obr. Dla tego jestem ciekawy czy w MTZ również można zejść z obrotów w celu redukcji spalania.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj