Skocz do zawartości
johny22

Deutz Fahr MK3 150 czy case MX 150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

johny22    0

Witam chciałbym uzyskać informacje od użytkowników który ciągnik waszym zdaniem jest lepszy mniej awaryjny i lepiej sięspisuje w polu w ciężkich warunkach. Ciągnik ma służyć jak główny do cięzki prac orka uprawa... Jak wygląda z waryjnością skrzyni biegów bo silniki z małego wywiadu wiem że obydwa mają bardzo dobre.

Którą markę proponujecie mi wybrać ?

Ziel    26

Polecił bym ci case. Ja posiadam mx 135 i jestem z niego bardzo zadowolony. Silnik chodzi jak pszczółka mocy mu nie brakuje a nawet jak dusisz pedał gazu to jakby miał więcej koni niż pisze na masce:) Skrzynia nie ma za dobrej kultury pracy ale jest bardzo wytrzymała i łatwo dostosować prędkość jazdy do wykonywanej czynności. Skrzynie masz 16x12 lub jak masz reduktor biegów pełzających to 32x24. Oczywiście Powershift, powershuttle, EHR. Ogólnie ciągnik to 6 garowy wół roboczy. Przy oględzinach interesującego ciebie modelu radze rozgrzać silnik szukać wycieków no i najważniejsze sprawdzić czy tarczki od półbiegów sie nie ślizgają.

KrychaV    0

Sąsiad który ma 1500 ha posiada od nowości takiego case mx 170, ma go już ok.15lat. Przez ten cały czas użytkowania wyskakiwały tylko drobne problemy elektroniczne, łatwe do naprawienia. Myślę, że mój komentarz ci dużo pomoże.

Wiadomość z agroFakt.pl

johny22    0

dzięki chłopaki za cenne info ale chętnie też usłyszał bym drugą stronę a mianowicie deutz co sądzą o swoich maszynach ich użtykownicy ? na pewno ktoś tu na forum jest kto posiada taki sprzet deutz z seri MK2/MK3 o mocy 150 km prosił bym o wypowiedz

johny22    0

odświeżam temat może ktoś mógłby jeszcze się wypowiedzieć na wyżej podany temat ?

Arek    113

Skrzynie w tych ciągnikach są takie same albo bardzo podobne ZF T7200. Jak poprzedni właściciel dbał to oba ciągniki będą jednakowo dobre.

Mi się bardziej podoba df i jego kabina. Mam mk3 z 2000r z przebiegiem blisko 9000h i jak narazie bez poważnych awarii bo drobne zdarzają się niestety w każdej marce.

Tylko niestety maszyna w dobrym stanie musi kosztować, jak kupisz strucla poniżej 100tyś zł to trzeba będzie się liczyć z problemami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez koda92
      Witam 
      Co może oznaczać błąd L 5 w Case MXM 140? W książce serwisowej ten błąd oznacza niby '' Próg zadziałania potencjometru przedniej osi jest niższy niż ustawiony poziom'' ale ja nie mam zawieszanej przedniej osi. Mam zwykłą mechaniczną oś. Miga już od dłuższego czasu i nie wiem co z tym zrobić. 

Pozdrawiam

Skoro nikt nie wie o co chodzi z tym błędem to może ktoś wie jaką temperaturę silnika powinien pokazywać wskaźnik ( ile kresek)? Pokazywało mi 3 kreski i bez obciążenia szybko spadało do 1. Wymieniłem termostaty i teraz pokazuje 5 kresek i tyle jest nawet bez obciążenia. Czy to jest dobra temperatura czy może czujnik temperatury jest wadliwy?
    • Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika 
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną