Skocz do zawartości
radekbil

Zboże w magazynie płaskim , jak ładować na tira ?

Polecane posty

radekbil    0

Mam problem jak wybierać z magazynu płaskiego zboże albo ze strychu , najbardziej zależy mi żeby nie trzeba było szuflować na żmijkę ?

Ma ktoś jakiś pomysł żeby to usprawnić , kiedyś ni ebyło problemu , ale teraz juz sił brakuje , a nikt tego nie chce robić , tego zboża sie narobiło ,rencznie nagarniać to ręce odpadajom

zniwiarz70    0

Tu kiedyś na allegro znalazłem taką turbożmijkę z wybierakiem co sama z ziemi zbiera, kiedyś przyjechał tir odebrać zboże z taką żmijką

i ładnie zasuwało , kierowca mówił że pokupili te podajniki na niemcach bo tiry za długo stały u klientów ,a tak 1-1, 5 godziny i załadowany

to jest lekkie i sam sobie rozłoży leci z koksem . Wcześniej mieli większe wydajniejsze tylko że bez ładowarki tego nie ustawisz , a nie każdy ma ładowarkę.

mówił że w niemczech to robi furorę bo tam nikomi się nie chce machać a człowiek drogi , podobno ma na to patent jakiś polski wynalazca ...

tu masz obrazek znalazłem w goglu

Katalog-Turbozmijki-3.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Maro0    10

dmuchawe, ze 12 tys zaplacisz a załadujesz zboze zima i złozysz w zniwa, naprawde dobry sprzet. Jak masz usypane wysokie pryzmy to troche podgarniesz i git

Edytowano przez rzeznik13

mariusz27    4

a jakis posiadasz sprzęt typu żmijka tur do ciagnika dmuchawa

zetor team
ZIELONA STRZALKA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Chciałem podpytać kolegów, czy pakujecie suche ziarno zbóż w rękawy foliowe???

Jak się przechowuje ziarno???
      Jak duze czy małe ilości pakujecie???
      Macie maszyny własne czy usługa??

Zastanawiam się nad takim magazynem, by nie budować silosów. Mój magazyn płaski już nie daje rady i muszę coś wymyśleć.

Z góry dziękuje za uwagi
    • Przez andrewk
      Piszcie jak przetrzymujecie obornik na pryzmie na polu - gdy np. płyta gnojowa jest pełna, a do 1 marca jeszcze daleko. Można przetrzymywać bezpośrednio na ziemi ? Jak nie to wystarczy dać folię pod spód ? Nie chcę nabawić się problemów z arimr, więc muszę zawczasu się przygotować
    • Przez HolmerTerraDos
      Witam, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to znaczy, że jakaś odmiana zboża jest 2 lub 6 rzędowa ?
    • Przez tworek788
      z której firmy będzie lepsza ceny podobne