Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

renault 110.14 podnosnik opuszcza

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam!mam taki maly problem,gdy zaczepilem talerzowke 1350kg 3 metrowa zauwazylem ze podnosnik ogolnie jak na podniesionym zgasze ciagnik to opusci maszyne,a na odpalonym to lekko opada i co chwilke podrywa do gory,czy to moze byc wina rozdzielacza czy bardziej podnosnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepaku1    10
Napisano (edytowany)

chyba masz siłownik pomocniczy to odłącz go na próbę czy przypadkiem on nie jest powodem opuszczania by niepotrzebnie nie rozbierać ,ale tam jest siłownik jednostronnego działania to chyba odpada jego wina i raczej bym się skłaniał że przyczyną będzie zużyte uszczelnienie na tłoku pod pokrywą podnośnika

Edytowano przez grzepaku1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Gdyby winien był siłownik wspomadający to olej by leciał na zewnątrz, najczęstrzą przyczyną jest siłownik w środku pod plecakiem. Gdzieś kiedyś sczytałem o winie rozdzielacza a to że podrywa na zapalonym to prawidłowo (po opuszczeniu podnosi do zadanej wysokości) Poszukaj na forum bo temat był już parę razy poruszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzieki za informacje,tak podejrzewalem ze moze to byc uszczelnienie na tloku pod pokrywa.chociaz nie wykluczalem tez rozdzielacza,a kolego mniej wiecej gdzie ten temat byl poruszany bo jestem nowy a troche tutaj tego jest zeby przejrzec wszystkie tematy,z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

W dziale renault wpisz w wyszukiwarkę podnośnik opuszcza lub sam podnośnik (są nawet zdjecia jak to wygląda w środku) opisane krok po kroku jak rozebrać :) (porządnie to chłopaki opisali ;) ) Na pewno znajdziesz (teraz nie mam czasu szukać.) lecz dgybyś nie znalazł to napisz a poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

nie ma to jak dobrze opisane instrukcje krok po kroku wtedy mamy pewność że nie popełnimy błędu przy naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj