oki39

Statystyka marek ciagników uzytkowanych przez polskich rolnikow.

Statystyki polskiej gospodarki  

1028 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ciagnik glowny.

    • Belarus/MTZ/Pronar
      113
    • Same/Deutz-Fahr/Lamborghini/Hurlimann
      55
    • Ursus
      304
    • Zetor/ZTS
      160
    • Claas/Renault
      19
    • Farmer
      5
    • Farmtrac
      7
    • Fendt
      22
    • John Deere
      72
    • New Holland/CaseIH/Steyr
      66
    • Massey Ferguson
      73
    • Landini
      3
    • JCB
      5
    • Caterpillar/Challenger
      0
    • Fiat/Fiatagri
      2
    • Ford
      0
    • Fortschritt
      6
    • David Brown/Case
      9
    • Kubota
      7
    • Sam(samorobka)
      3


Polecane posty

katator    473

ja zaznaczyłem ursusa i mf-a ponieważ obydwie te marki uzytkuje w swoim gospodarstwie <_<

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja oddałem głos na moją markę - New Holland <_<


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2
A gdzie VALTRA ????

Zapomnialem <_<

W pierwszym poscie dopisze glos na Valtre.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ciekawe kto ma tego JCB? <_< <_<


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

sorki ze się wtracę ale jak na moj gust to ankietka jest nieco błednie skonstruowana

- zaznaczyłem jako ciagnik główny JD ale co z tego jeśli poza nim w gospodarstwie pracują 2 Ursusy1224 i 2 Ursusy 1614 o 5 C-360 to juz nie wspomnę

- po drugie powinien yc takze podział ze wzgledu na jakies zakresy mocy (wiadomo przecież ze ciagników C-360 o mocy 52 KM bedzie znacznie wiecej niż np Fendt-ów których srednia moc w naszym kraju jest powyz.ej 200 KM)

jesli ta ankietka miała wnosic coś sensownego to moim zdaniem powinny być minimum 3 pytania

1 - Marka

2 - zakres mocy

3 - marka ciagników pomocniczych (jesli ktos matylko jeden to dać opcje "nie dotyczy"

 

ogólnie jednak to wielki plus za sam pomysł <_<


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2
sorki ze się wtracę ale jak na moj gust to ankietka jest nieco błednie skonstruowana

- zaznaczyłem jako ciagnik główny JD ale co z tego jeśli poza nim w gospodarstwie pracują 2 Ursusy1224 i 2 Ursusy 1614 o 5 C-360 to juz nie wspomnę

- po drugie powinien yc takze podział ze wzgledu na jakies zakresy mocy (wiadomo przecież ze ciagników C-360 o mocy 52 KM bedzie znacznie wiecej niż np Fendt-ów których srednia moc w naszym kraju jest powyz.ej 200 KM)

jesli ta ankietka miała wnosic coś sensownego to moim zdaniem powinny być minimum 3 pytania

1 - Marka

2 - zakres mocy

3 - marka ciagników pomocniczych (jesli ktos matylko jeden to dać opcje "nie dotyczy"

 

ogólnie jednak to wielki plus za sam pomysł <_<

 

Wiedzialem o tym od poczatku. Cud ze jakos zmiescilem sie z markami w 20 pozycjach. Nie chcialem robic jaki rewolucji zeby ktos sie nie (co zrobił?!). Mialo byc drugie pytanie o ciagnik pomocniczy ale zrezygnowalem z tego. Co do przedzialu mocy to nierozumie po co? Co by nam to dalo? JA chce sie dowiedziec ogolnie o marki. Jesli chcialbym robic z moca to bym musial kazda marke podzielic jeszcze na przedzial mocy, bo same cyferki nie wiele by daly.

Byla mozliwosc zaznaczania nie jednorazowego ale wtedy to bysmy ani tyle nie poznali prawdziwych wynikow, zreszta te tez nie sa prawdziwe jesli mamy ok. 3000 uzytkownikow to pol jest pasjonatami rolnictwa i oceni najlepsza wedlug niego marke.

Ogolnie ankieta ma zamalo mozliwosci na tak rozbudowane sondy, i trzeba sie jakos zadowolic tym.

A teraz takie uwagi sa zbedne bo raczej nie bede robil 3 raz sondy, chyba ze sie zgodza to mozna obmyslec sprawe i zrobic.

 

Co do tych ursusow moglem zrezygnowac z nich i z zetorow bo wiadomo bylo ze ich jest pelno i wygraja, dlatego nie patrze na te dwie marki. Tak jakby traktuje poza sonda czyli na ta chwile wygrywali by JD i MF.

 

 

Wulgaryzm.

Edytowano przez Pavel

Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Skoro Zetor sie nie wlicza to zagłosowałem na Kubote. Chociaż jeden głos będzie.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

bosh nie o to chodzi!! Wlicza macie glosowac sprawiedliwie a nie co sie wlicza co nie.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Widze ze niektórym cięzko zajarzyc o co chodzi i głosują na ciągniki jakie im sie podobaja, a nie na głowny w swoim gosp. I nierozumie takich wypowiedzi ze ktoś ma kilka c-330 i coś tam jeszcze i nie wie na co zagłosować, głowny to taki którym pracujecie najczęściej i wykonuje wiekszość prac w gospodarstwie(i wcale nie jest powiedziane że główny jest najsilniejszy, chociarz z reguły tak jest) czy to takie trudne?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Jest nas tyle a tylko kilka osób zagłosowało ludzie do głosowania to nie boli <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

no i nie ma mocnych ;;/ nie przebije ursusa nic;/ ale czy to dobrze??


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Kupiłeś Belarusa? <_<

ups bład niedoczytalem tematu sory


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj