adrian7211

Zetor 7211. Półbiegi w tym modelu lub podobnym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adrian7211    2

Witam.Czy posiada ktoś w tym modelu zetora lub podobnym półbiegi i w jaki sposób one działają.?

grzesiek5672    53

W tych Ciągnikach z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych półbiegów:)

"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

fendt070    0

Ja mam w zetorze 5211, żeby działały musi być kompresor włączony , super sprawa , nie trzeba redukować tylko wystarczy wcisnąć i juz ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

adrian7211    2

Są półbiegi w tych modelach a nie wszystkie je mają

O sprężarce to wiem ale jak wcisę ten półbieg to nie reaguje tylko dopiero wtedy jak wcisnę sprzęgło. To tak powinno działać ?

koper88    36

Odświeżam temat. W moim zetorku 7045 posiadam wzmacniacz i objawy są takie jak u kolegi w poprzednim poście. Po wciśnięciu przycisku wzmacniacza nie dzieje się nic i dopiero gdy drugą nogą wcisnę sprzęgło to prędkość spada. Wydaje mi się że nie tak to powinno działać. Czy ktoś to kiedyś rozbierał? Do skrzyni jest doprowadzone powietrze w 2 miejscach. Za co odpowiada jedno a za co drugie? W internecie nie znalazłem żadnych opisów ani schematów. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o pomoc.

CastieI    0
Dnia 9.02.2014 o 22:24, adrian7211 napisał:

Są półbiegi w tych modelach a nie wszystkie je mają

O sprężarce to wiem ale jak wcisę ten półbieg to nie reaguje tylko dopiero wtedy jak wcisnę sprzęgło. To tak powinno działać ?

Nie powinno tak działać mam 5211 włączam sprężarkę i pod gore jade z plugami 3 skiby na biegu 2 traktor prawie gasnie wciskam pólbieg i idzie jakby nic nie ciągnął :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bowman1a
      Witam i mam zetora 5711. Cieklo ciorkem z walka od hamulca recznego, po stronie pedalu sprzegla. Prosze o pomoc bo rozebralem wszystkie elementy z niego ale on dalej nie chce wyjsc ani w jedna ani w druga.
    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie działa.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???
    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie odpala.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???
    • Przez lexiflexi
      Mianowicie obrywa mi uszczelkę na wysprzegliku i przyciera mi się tłoczek na boku, gdzie urwało kawałek uszczelki. Dzieje się już to któryś raz z koleji w ciągu kilku godzin. Dwa razy wymieniłem wysprzęglik ale nic nie pomaga... . Pomóżcie bo nie mam już siły zaczęło się od tego że ktoś źle ustawił łapki na sprzęgle i one go hamowały jezdził jakby na półsprzęgle . Cofnelismy je na 3mm od łożyska i wtedy pedał od sprzęgła zaczął się dziwnie zzachowywać. Na początku nie dało się go wcisnąć i w końcu sam się wciskał i nie chciał wrócić, odpowietrzylismy i padła uszczelka i tak w koło macieju.
    • Przez TheGonzuu2001
      Witam mam problem z zetorkiem od około roku w zimowe pory bardzo ciężko jest go odpalić ( przy bardzo niskich temp tylko plak do filtra) . Przy rozruchu bardzo mocno dymi na biało potem na czarno . Po rozgrzaniu wszystko wraca do normy. Miał ktoś podobny problem ? Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.