TEVEZ

Jaka pasta do mycia brudnych rąk?

Polecane posty

samczyk1991    83

http://www.okazje.in...-black-out.html

Pasta "Black Out" z Fregaty.

Jak ktoś ma możliwość jej zakupu to polecam. Nie straszne jej żadne smary. Tylko należy pamiętać o tym, że jest ona "piaskowa" po jej użyciu należy zadbać o dłonie jakimś kremem do rąk ;)

Edytowano przez samczyk1991

Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko ok, z tym że wszystkie pasty, które tu polecacie mają kosmiczną cenę, około 10 zł za pół litra. Ja kupuję niemiecką pastę, która kosztuje 6,5zł/litr netto i jak dla mnie nie ma lepszej pasty. Co do rękawic, to jak używa się nitrylowych, takich jak w szpitalu to jest precyzja pracy i ręce czyste. I nikt mi nie wmówi, że w takich rękawiczkach nie da się czegoś zrobić. A jak się uszkodzi bierze się następną, bo przy cenie 15zł netto za 100 szt można sobie na to pozwolić. Chodzi mi o coś takiego, tylko nie w tej cenie: http://sklep.optionall.pl/art/4208,colad-rekawice-nitrylowe-specjalne-czarne-rozmiar-l-60-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ja robiłem w tych szpitalnych,ale takich zwykłych.Tak jak mówi Elektrotechnik da się zrobić.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

proszek do prania u mnie czasem sie sprawdza :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Kiedyś mechanik u mnie ręce mył piaskiem i płynem do naczyń, całkiem dobrze to wychodziło.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Wspominanej przez kolegę nie stosowałem (uważam że pierwszy post i link to troszkę pod reklamę podchodzi), ja już kilka lat używam PERMATEX FAST ORANGE i cenowo wychodzi korzystniej od wspominanej przez kolegę powyżej.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk-94    0

Nie wiem, czy korzystniej, nie próbowałem, może jak skończę to opakowanie to wypróbuję; Zastanawiam się też nad "niewidzialnymi rękawiczkami" czy coś takiego; Może rzeczywiście zabrzmiało to trochę reklamowo, chodziło mi o to, że tam na tej stronie to znalazłem bo to chyba nie zbyt popularna marka jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

kiedyś używałem tylko proszku do prania, lecz teraz używam zwykłej pasty do zębów.... dobrze zmywa smary i pozostawia przyjemny chłód na dłoniach .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Teraz używam żelu bhp ze ścierniwem z Polleny. 5zł/500g jak za tę cenę to bardzo dobry produkt. Ostatnim razem był Solvik puch czy jakoś tak cena 6zł/500g jeszcze lepsza ta pasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maol    0

Witam, polecam Wurth preparat czyszczący do rąk, najpierw na sucho, później pod bieżącą wodą opłukać. Jak dla mnie rewelacja.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Fast Orange dobra do mycia rak z olejów i smarów, zabrudzeń z farb nawet świeżych niestety słabo rusza po mimo opisu na opakowaniu ale cenowo droga ale byłem po drodze i kupiłem bo potrzebne było coś do mycia rak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Stosowałem ją kiedyś, nie rewelacja, LIDO - dosyć tania -12 zł litr , odrobina pasty i rączki jak u chirurga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

Stosowałem ją kiedyś, nie rewelacja, LIDO - dosyć tania -12 zł litr , odrobina pasty i rączki jak u chirurga 

kolega ma rację ze wszystkich stosowanych lido najlepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radek5314
      Czy ktos moze polecic dobra chemie do mycia ciagnikow i maszyn  przed zima, cos mniej zracego niz Dimer, chodzi tu o zaschniete błoto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj