Skocz do zawartości
krystian26

[czosnek] gdzie sprzedać w Małopolsce

Polecane posty

krystian26    25
Napisano (edytowany)

witam posiada ktos informacje gdzie mozna by w malopolsce sprzedac czosnek zimowy np do jakiegos skupu???

Edytowano przez dogberry

JARAS    5

Witam. Najlepiej poszukaj w necie szybciej się dowiesz niż na AF.

Wiadomość z agroFakt.pl

GoRAL1    63

Z tego co wiem to tego roku w Małopolsce jest nadmiar i kiepsko ze sprzedażą

krystian26    25

no wlasnie ja na dodatek mieszkam na pograniczu swietokrzyskiego i tu tez go nie brakuje...

mp255    7

Może rolnikom sprzedaj Niektórzy stosują go jako dodatek do trzody.

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

mp255    7

Tylko że nie każdemu urośnie i ma warunki.Ja mam V i VI ziemie (WLKP) i jakoś nie wiedzę jak na niej czosnek rośnie nie wiem jak tam w Małopolsce. :)

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

jjacekk4    3

w małopolsce co trzecia stodoła zamiast słomą i sianem to czosnkiem jest wypełniona a w powiecie proszowickim to ludzie w domach trzymają bo w stodołach sie nie mieści

s4lim3    2

oj jacekk4 nie jest tak źle :)

Jak ktoś stopniowo zwiekszał areał i miał tych swoich kupców to towaru na dzien dzisiejszy już nie ma, przynajmniej ja znam tylko takich ludzi którzy z ''głową'' podchodzili do tematu,

Slabiej wyglada sprawa ze zbytem u ludzi, którzy mieli (albo i nie) 10a a teraz maja 1 ha i jak przedtem 10a mozna bylo spokojnie np. na rybitwie sprzedać bez potrzeby znajdowania kupców objezdnych, tak z 1 ha sprzedać na rybitwie w roku, w którym nie ukrywajmy czosnek nie idzie to już nie taka łatwa sprawa, ale to sami sobie ludzie są winni :)

jjacekk4    3

to był tak żart ogólnie wiem jak jest jestem na rybitwie czosnku nie sadze ale znam takich co mają jeszcze i pewnie wywalą i tu masz racje są dwie grupy jedna podchodzi do tematu w sposób racjonalny a druga widzi że coś płaci to działa bez opamiętania potem efekty jakie są widać. Mam co roku praktycznie to samo może przez ostatnie lata też mi sie troche zwiększyło obszarowo ale tylko dlatego że mam swojego już kupca i nie mam problemu sprzedać, w sumie mógłbym nawet więcej sadzić lecz podchodze do tematu w ten sposób że w domu też trzeba pomieszkać

gracz10    6

WItam może ktoś wie jak teraz ze sprzedaża czosnku w tarnowie na gieldzie ? cena ? jest komu sprzedać ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bolid20
      Uprawia ktoś z was czosnek?? Ciekawe ile jest go z 1h. Szukałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem. I jeszcze ciekawi mnie ile trzeba wysadzić go na 1h. A tak patrzyłem po sklepach to 1 główka kosztuje ponad 1zł więc myśle że opłacałoby się....
    • Przez Pepik190
      Witam.
      Będe wdzięczny za podpowiedz jak zrobić sadzarkę do czosnku,zdjęcia dane konstrukcyjne.Z góry dziękuję.
    • Przez membrana
      Witam! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czym zaprawiać czosek, jakie stosować opryski i co zrobić, zeby nie gnił wiosną?
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie znalazłem nigdzie tematu z cenami czosnku więc piszcie po ile chodzi czosnek i w jakich regionach.. jezeli jest taki temat to przepraszam
    • Przez mwp113
      Wydzierżawiłem pole, na którym kiedyś rosło zboże, którego nie zebrali i zgniło. Od tego czasu minęło 2 lata, a pole zarosło krzakami. Popalilismy krzaki, zaoralismy pole i teraz pytanie do was. Co zrobić żeby doprowadzić pole do porządku tak, aby mozna było sadzić czosnek. Pole ma 1ha . Moze jakieś konkretne nawozy do odkwaszenia pola tak, aby doprowadzić je do porządku. Z góry dziekuje. ( Chcemy sadzić czosnek zimowy)