Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wsk
      witam mam zamiar kupić ciągnik około 90 km z turem i podoba mi się ferguson 6140 i case 5120 którego lepszy
    • Przez grzybekkee
      Witam. Mam problem z nowo nabytym ciągnikiem Case 5130. Problem polega na tym, iż nie ma możliwości sterowania podnośnikiem, ani przyciskami na błotnikach, ani dźwignią na panelu. Sterować można jedynie joystickiem, lecz te sterowanie również jest zepsute, ponieważ na 5 z 6 pozycji podnosi, a w jednej pozycji opuszcza. Do tego pokrętło z trybami pracy można przekręcić o 360°. Aha, i ta kontrolka (N) ciągle mruga.

Poprzedni właściciel twierdzi, że problem pojawił się podczas regeneracji pompy, więc jest taka możliwość, że coś źle podczepił.
    • Przez Bartek1012
      Chciałbym się dowiedzieć ile wchodzi oleju do silnika do Case 745 XL 1989r gdyż moja miarka nie pokazuje tego za dobrze. 
    • Przez krecikuryn
      Witam. Prosze o podpowiedź jak w tytule którą prasę wybrać do MF 5430?? prasy zupełnie inna ale cena podobna 85-90tys. Co według Was będzie lepsze i trwalsze?? ok1000 belek rocznie  ( słoma , siano i sianokiszonka) Pozdrawiam
    • Przez darek2006
      Posiadam case 95a od niedawna i nie bardzo podoba mi się zwrotność tego traktora Czy szerokie opony z przodu 380/70/24 tył 480/70/34 mają na to jakiś wpływ Proszę o podpowiedzi jak to polepszyć