Zaloguj się, aby obserwować  
damianklat

case

Polecane posty

damianklat    0

co sądzicie o case 854 jakie plusy ewentualnie minusy jeśli posiada . i jak sie sprawuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

moze sie myle ale jest taki model? bo cos nie slyszalem ani nie widzialem takiego z jakich on lat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianklat    0
Napisano (edytowany)

on jest 1989 rocznik bynajmniej takiego na tablicy znalazłem wiem sam szukałem i tez nie mogłem znaleść żadki model ale moze ktoś ma

Edytowano przez damianklat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9

Koledzy to jest najprawdopodobniej pomyłka sprzedawcy .Pewnie chodziło o model 845 xl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Moim zdaniem to jest Case 845 .Zadzwoń do nich bo wydaje mi się że w tym Paczkowie pomylili się w pisowni wystawiając ten ciągnik do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9
Napisano (edytowany)

@Henry123 dlaczego skrzynię nazywasz minusem ? :rolleyes: Przecież to jest skrzynia ZF-a......

Edytowano przez popek007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianklat    0

a one mają rewars to nie wiedziałem a gdzie on sie znajduje przy takim starym roczniku mi sie zdaje że nie ma on

 

no i czemu ta skrzynia jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9
Napisano (edytowany)

Ogółem internationale to mocne ciągniki jeśli nie są zbyt wyeksplatowane.

Edytowano przez popek007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj