b0gdan

Proponuję bojkot wszystkiego co czeskie.

Polecane posty

b0gdan    90

Polscy rolnicy z wielkim zamiłowaniem kupują czeskie ciągniki marki Zetor, ale wkrótce może się okazać, że piękne czerwone Zetory na kredyt nie będzie z czego spłacać, ponieważ czeski wicepremier bezpardonowo chce nas wypędzić z południowego rynku. Co może oznaczać spadek ceny w branży spożywczej. Tak więc kupujcie wszystko inne byle nie czeski ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho88    0

Jak to mówią "jeszcze przyjdzie koza do woza". Tak samo z Anglii nas wyrzucają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

100% racji byle nie czeskie .przydał by się jeszcze bojkot litewskich towarów za gnębienie mniejszości polskiej na wileńszczyżnie .Za embargo na naszą wieprzowinę to należy bojkotować wszystki ruski syf łącznie z ich kacapską olimpiadą ;[ ;[ ;[ ;[

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A tak z ciekawości poza zetorem i skodą to co jeszcze mogli byśmy bojkotować, bo jakoś nie kojarzę żadnej innej czeskiej marki?? (Chyba że czeskie alkochole chociaż one po zeszłorocznej fali zatruć nie cieszą się wśród polskich "degustatorów" uznaniem) Zresztą skoda to chyba tylko z nazwy czeska bo to koncern vw a czy bojkot zetora przez polskich rolników zrobi na czechach wrażenie? wątpie...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemoj1    3

Noo pewnie oni nas wypędzają z rynku więc i my ich wypędźmy :) Nie ma co kupować tych czeskich pożeraczy paliwa lepiej inwestować w to co polskie chociażby URSUS-a po którym została tylko nazwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

zetor to przeciez japonska firma juz od paru lat. B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Noo pewnie oni nas wypędzają z rynku więc i my ich wypędźmy :) Nie ma co kupować tych czeskich pożeraczy paliwa lepiej inwestować w to co polskie chociażby URSUS-a po którym została tylko nazwa ;p

Nikt nie zmusza cię do kupowania Ursusa, dużo lepszy wybór to NH, czy DF. A jak chcesz mieć rynek zbytu dla własnych produktów, to walcz o swoje i nie odpłać Czechom tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Odświeże temat, dziś czytałem że Czesi wprowadzaja tajna instrukcji dla swoich słuzb weterynaryjnych itp, instrukcja ta mówi o szczegulnym kontrolowaniu polskiej żywności mysle że to juz lekka przesada link do artykułu  http://www.biztok.pl/biznes/czesi-wypowiedzieli-wojne-polskiej-zywnosci-wyplynela-tajna-instrukcja_a19175 . Czy może mu jakośc solidarnie im odpowiedzieć?? Na przykład bojkotujac czeskie produkty, co ja robie od dłuzszego czasu, ostatnio np w lectrerku biore muszterde - patrze czeska za chwile znalazłem polska i zadowolonydo koszyka :D małe rzeczy ale żeby wiekszosc tak robiła odechcialo by sie czechom wojny z nasz zywnoscia. 

 

Pozatym na rynek czeskie eksportujemy nie wiele mniej niz kiedys na rosyjski, jasli sie myle niech kltos mnie poprawi do rosji wysyłaliśmy zywnosc za 1,3 mld euro do czech za 1,2 mld euro gdzies spotkałem sie z takimi leczbami. Wiec jesli wyrzuca nas z tego rynku, a do tego dąrza to bedzie jak z rosyjskim embargiem... 

 

To jest wielkie forum może petycja od 500 tys uzytkowników np do polskiego oddziału Żetora? Sprzedaja u Nas duza tego npewno to by dało im do myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozek53    1

Co ma Zetor wspólnego z Polityką PLISS!!! hahaha a tak przy okazji to

 

WITAM !! 

 

Napiszcie co sądzicie o WAPNIE DEFEKACYJNYM z CUKROWNI Pozdrawiam , czy stosujecie jak z dostępem kiedy? Czym rozsieacie po czym na co i w jakich cenach go nabywacie? Itp itd

 

 Pozdrawiam 

Edytowano przez Matey
post nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

A ja rozumiem Czechów bo bronią swego, po co kupować czyje jak się ma swoje. Pamiętajcie wspierając konkuręcję ona zniszczymy nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

No to mało rozumiesz o to chodzi że oni nie maja swojego ( nie tyle ile potrzebuja ) i musza importować. Z Polski pochodzi 1/4 importu produktów spozywczych i jakos innych sie nie czepiaja tylko Nas. Poczytaj o Babiszu czy jak mu tam to sie dowiesz o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Halo, halo. A kto tu chce blokować import wieprzowiny z Zachodu? Trochę konsekwencji jak coś się robi.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

sołtys 85 popieram cie !

a miałem zamiar kupić zetora, ale  zmieniłem zdanie bo to czeski produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

zastanawiam sie nad polskimi składakami ,

a tak lubiałem te czeskie salami po tej reklamie co czesi robią z nas oszustów przestało mi smakować

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Co do wieprzowiny to nie spoktałem sie w Polsce z medialna nagonka ani konkretnymi posunieciami ze strony władz no i powtarzam ze im nie chodzi o import z zewnatrz tylko konkretnie z Polski. Każdy ma włąsny rozum ale ja mysle że jak oni pluja na nas to ja nie bede kupowałod nich np zetorka i udawał ze to był deszcz... 

A jak wyglada sprawa z ciagnikami Kubota?? Też wolałbym polski kupic ale ktory to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

No ta chłopy strzelają do własnej bramki. Zetor na 1 miejscu w sprzedaży w listopadzie, wyprzedził nh i dżondaka. Fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

A ja myślałem że już wszyscy wiedzą że zetor to złom (to akurat prawda) czeskie piwo to siki , a czeskie kobiety są grube i brzydkie..


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adrianbudzynski
      Witam, planuję na wiosnę zrobic przyczepe. Jak myślicie, czy na samochodowych 15 będzie w miare wytrzymała? Chodzi mi o przyczepę dwuosiową. Opony mam, tylko całej reszty mi brakuje. Rama była by metalowa, podłoga myślę że drewniana, ewentualnie metalowa, ale większy juz koszt by był. Burty to myślę że drewniane, bo desek mam sporo. Wymiary to myślałem żeby miała szerokość około 220cm, długość 380cm, wysokość burt gdzies 50cm. Służyłą by do wożenia zboża i najbardziej do wożenia belek okrągłych, dlatego takie wymiary. Teraz pytanie czy robił ktos coś takiego kiedyś? Jaki by był koszt tego wszytkiego? Nie chciał bym żeby drogo wyszło.
    • Przez zetor6211
      Witam ,
      Chciałbym się zapytać o opinie i poradę jaki traktor wybrać.
      Traktor chciałbym z turem gdyż mamy trochę warzyw i chciałbym sypać do big bagów.
      mam 20 ha ziemi i traktor będzie w połowie do transportu przyczep jak i uprawa.
      którą Renówkę bardziej polecacie 103.54 , 106.54 czy 110.54
      jak ze spalaniem tych traktorów i prędkością ??
      szukam tak do 40-60 tysięcy i Najważniejsze na co zwracać uwagę jak będę oglądał te egzemplarza bardzo to mi pomoże !
    • Przez agrotechir
      tak jak w temacie,jestem zainteresowany kupnem krow rasy simental i chcialbym sie dowiedziec czy lepiej isc w simentala czy zostac przy hf
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj