Polecane posty

Witam :D Chce wymienic fitr hydrauliki w massey ferguson 3065 i mam zamazany symbol :P Ma ktos moze oryginalny filtr to prosilbym o symbol :D

MF3065    3

jaki jest symbol to nw ale trzeba kupic oryginalny a 500zl bo podobno tych za 200zl się nie opłaca bo się szybko rozwalają

Chce ten numer bo to dla kolegi. Kupil 2 lata temu ten za 200 zl i juz mu sie rozwalil :D Ja w swoim mam oryginalny ale nie moge rozczytac dokladnie aby 2 ostatnie liczby. On chce teraz kupic oryginalny ale nigdzie nie moge znalezc symbolu :(

Wiadomość z agroFakt.pl

sznajdik    202

Są 2 rodzaje filtrów z tego co wiem długi albo krutki długi jak się nie pomylę szedł do ciągników do rocznika 89chyba a krótki powyżej. Albo inaczej to wytłumaczę krótki idzie w tym ciągniku gdzie jest oddzielny filtr od wspomagania a długi w tych gdzie owego filtra nie ma, tak mi tłumaczył koleś z serwisu pokazując mi dane z katalogu

ppiotr    48

ja kupiłem taki http://www.mirtrans-...oducts/421/p/14

I co na takim chodzi dobrze? Chodzi mi oto czy w zime nie ma problemow. On zapala go co 2 dzien bo wywozi obornki i czy przy duzych mrozach ma dobry przeplyw ?? A i jeszcze ile na nim ci chodzi ??

Jeszcze nie założyłem.

tomekzet    39

czy ktoś wie gdzie idzie drugi filtr cienki i długi

Chodzi ci o ten pod kabiną za schodami?

marekha80    1

ten pod kabiną od strony lewarków (duży cały wymienny) to wiem ale jest jeszcze jeden ok 20/5cm wkład nie wiem gdzie jest. być może go wo gule niema bo nie wszystkie ciągniki miały dowiedziałem się.

zdejmował ktoś pokrywę od skrzyni i ją zakładał  bo nie wiem czy dobrze założyłem nie mogę przerzucić z A na B na sucho bez zapalania, wiem że ten zakres jest przerzucany siłownikiem hydraulicznym i może trzeba zapalić ciągnik?????

MH

tomekzet    39

Trzeba zapalic, u mnie jest tak samo ....

Ja mam dwa filtry po prawej stronie, koło koła i za schodkami .... ten drugi to wkład się wymienia

bob124a    3

warto kupić ten filterek co pokazywaliście w linkach wyżej? 150 nie jest dużo.Teraz mam ten długi ale rano jak jest chłodno i zimny olej to nim się troszkę zagrzeje to jak podnoszę tura na większym gazie  zapala mi się kontrolka od wymiany tego filtra.Jak się troszkę ociepli olej będzie rzadki to powinno być dobrze ale i tak prędzej czy później będę musiał go wymienić . Zastanawiam sie nad tym krótkim z racji dobrej ceny.

sitek012    0

Witam. czy ktoś z was orientuje się gdzie znajduje się rozdzielacz hydrauliczny od podnośnika w massey ferguson 3650?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj